Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
Якщо дочитаєте до кінця - отримаєте подарунок.

Місяць Дерев'яного Тигра за сонячним китайським календарем.

Природний образ Дерев'яного Тигра - сильне квітуче дерево. Дерев'яний Тигр дуже впевнений і стабільний. Тому тенденція місяця - консервативність і ґрунтовність.

Дерев'яний Тигр також дуже впертий і незалежний, по своїй натурі герой - одинак, говорить і робить те що думає. Сильне дерево має такі негативні риси як нетерплячість і дратівливість.

Радимо в цьому місяці бути більш терплячими. І не ображатися на тих, хто не може проявляти терпіння, адже це не їх вина, а так впливають енергії місяця!

Якщо стихія Дерева корисна для вашої карти Ба Цзи, тоді цей місяць може принести вам вдачу.

Крім того, для людей з Господарем Дня - Метал Інь - Тигр є Особистим Шляхетним Помічником, що може привернути додаткову допомогу з боку інших.

Для народжених в день Бика - Тигр - це Чарівник Кохання, який посилить чуттєвість, сексуальність і надасть особливої привабливості на весь місяць.

Удачу у коханні можна додатково підсилити сприятливими прогулянками. Маєте можливість замовити розрахунок прогулянок в мене.

Для народжених в роки Мавпи, Щура, Дракона - в цьому місяці активується Мандрівний Кінь. У лютому можуть з'явитися можливості для поїздок, подорожей, або важливих раптових змін в житті.

Поїздки.

У лютому небажані поїздки на Північ через наявність в цьому напрямку несприятливої місячної зірки «П'ятірка Жовта».
Дана рекомендація стосується тільки далеких поїздок і подорожей. Прогулянки, переміщення в межах міста або близьких околицях можна здійснювати, не звертаючи увагу на вплив несприятливої зірки Фен Шуй «П'ятірка Жовта».

Сприятливі дати на лютий 2018.

11, 23 лютого - Вдалі дні для будь-яких позитивних справ - як грошового, так і особистого характеру. Будь-яка дія отримає дуже хороший старт і всі шанси на успіх.
Дати не підходять народженим в рік Дракона.

7, 19 лютого, 3 березня - дні гарні для початку довгостроковий справ. Енергія дня дуже стабільна. Сприятливо відкривати нову справу, укладати домовленості про партнерство, брати шлюб.
Дати не підходять народженим в рік Щура.

18 лютого - дні підходять для компромісів, мирних договорів, вирівнювання відносин. Отримати перевагу над опонентом буде важко, але умови стануть більш рівні для всіх.
Дата не підходить народженим в рік Свині.

Несприятливі дати.

5, 9, 17, 21 лютого, 1 березня - в ці дні несприятливо починати важливі справи. Можливі труднощі, перешкоди, проблеми.

14, 26 лютого - дні не підходять для великої активності, організації важливих заходів, для початку лікування. Але можна їх використовувати для завершення старих справ.

15 лютого - День Сонячного Затемнення. Радимо уникати важливих дій.

Прогноз Летючих Зірок на лютий 2018 з секторам будинку.

Дані прогнози по секторам будинку розглядайте за умови, що Ви часто проводите час в тому чи іншому секторі. Наприклад, спите або працюєте. Або в цьому місці розташовані вхідні двері або плита. Якщо ж Ви мало буваєте в секторі, або там розміщені комори або санвузли, тоді енергії секторів на вас не впливають.

Північ
Північ несприятлива. Часте перебування на Півночі може привести до зривів комунікацій чи домовленостей. Також можливі проблеми з органами слуху, нирками. Бажано рідше тут перебувати. Можете помістити в сектор «лікувальний» засіб Фен Шуй "Вода, Сіль, Монети".

Південний Захід
Південно-Західний сектор в лютому може викликати загальний занепад сил, головні болі. Якщо Ви часто тут буваєте, то краще буде в цьому місяці відпочити і зайнятися своїм здоров'ям.

Південь
Південний сектор дуже сприятливий! Він може принести вдачу в роботі, бізнесі, в сфері особистого життя. З'явиться можливість зав'язати потрібні знайомства. Найчастіше перебуваєте на Півдні і проводите тут активації.

Схід
Схід несприятливий. Якщо Ви часто перебуваєте в цьому секторі, то намагайтеся не ризикувати і будьте уважні з грошима. Також уважно стежте за своїми словами щоб не сказати зайвого, про що згодом доведеться пошкодувати. Для корекції можете поставити в сектор посудину зі спокійною солоною водою.

Північний Схід
Північний Схід непоганий в цьому місяці. Якщо ризикнути і як слід попрацювати, то можна отримати непогані гроші! Але потім потрібно вчасно зупинитися, добре все обміркувати, проаналізувати й не піддаватися зайвому азарту. Роботи може виявитися занадто багато, що приведе до виснаження сил. Для маленьких дітей, особливо для хлопчиків, північно-східний сектор в цьому місяці може принести проблеми.

Захід
Захід несприятливий. Якщо тут знаходиться спальня, то можуть проявитися проблеми з органами дихання, з горлом, з ротом. Також можуть виникнути складнощі у взаєминах. Якщо в цьому секторі знаходиться кухня або джерело вогню, то пильнуйте про пожежну небезпеку.

Північний Захід
Північний Захід чудовий. Сприяє появі розумних думок, ідей, корисної інформації, що допоможе в реалізації планів. Гарний для навчання і будь-якої інтелектуальної діяльності. Найчастіше тут знаходитеся!

Південний схід
Цей сектор посилить привабливість, тягу до творчості. Але при цьому можуть виникнути непередбачені великі витрати. І з точки зору прибутку, фінансовий результат буде не найкращим. Тому будемо вважати його умовно сприятливим.

Несприятливо для ремонту в лютому 2018 року.

У лютому 2018 року несприятливо робити ремонт в секторах: Північ, Північний Схід-1,2, Північний Захід, Південний Схід-1.

З точки зору Фен Шуй, ремонтом вважається порушення цілісності стін, свердління, довбання, вбивання цвяхів і інші роботи, що викликають вібрацію стін.
Фарбування або побілку стін, поклейку шпалер можна виконувати без урахування несприятливих секторів.

В якості подарунка : Дві грошові активації

Можна отримати швидкі, але невеликі гроші, які прийдуть через 3-7 днів. Або залучити більш довготривалу Вдачу Процвітання, ефект від якої прийде через кілька тижнів.
Для грошової активації можете запалити звичайну свічку (розміри і кольори не мають значення) в певному місці і в певний час. Після закінчення часу свічку слід погасити, а потім її можна використовувати в інший раз.

7 лютого о годину Коня (з 11: 15 до 12: 45)
Місце активації - Схід
Дата не підходить народженим в рік Щура.

Ознака що активація спрацювала: можете побачити двох жінок, що йдуть, або пару в червоному одязі. Або дітей в чорному або білому одязі.

26 лютого в годину Кози (з 13: 15 до 14: 45)
Місце активації - Схід
Дата не підходить народженим в рік Кози.

Ознака що активація спрацювала: можете побачити людину в зеленому одязі або двох дітей, що йдуть повз.

Якщо ви не помітили ознаки, то це не означає, що ефекту не буде. Вони є лише додатковим знаком з навколишнього простору.

Всім бажаю гарного місяця!

Можете поставити свої запитання нижче у коментарях!
Прикріпити