Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
Друзі! 4 лютого - початок року Собаки. Але китайці будуть святкувати 16 лютого. Чому так відбувається?

Тому що ми, метафізики, робимо усі розрахунки за Сонячним календарем, а населення Китаю святкує за Місячним календарем. Загалом, нічого дивного : астрологи починають відлік року від 21 березня (як, до речі, й мусульмани), а є ще багато різних систем розрахунків і це добре - можна обирати яку завгодно та насолоджуватися життям!

Обов'язково у цьому році приділить увагу здоров'ю, бо дуже багато небезпек, особливо із травленням та пухлинами різного походження. Також багатьох "накриє" депресія. Тож будьте готові та заздалегідь застосуйте потрібні засоби.

Кожна людина має мапу свого життя, яку отримає від народження, але далеко не всі її використовують.

Уявіть собі, що пілот у літаку не буде заглядати до мапи - куди можемо потрапити? Або корабель вийде із порту та піде собі кудись, а не за маршрутом... Хіба це можливо? Ні.

А чому тоді людина пхається безцільно або куди?

Якщо хочете розуміти свої таланти та здібності, найвдаліші періоди та напрямки прикладання своїх зусиль у різних сферах життя - тоді я завжди готова Вам допомогти. Чекаю на обізнаних осіб...

Вітаю усіх вас із прийдешнім роком Земляного Собаки, бажаю гарного гумору, чудового самопочуття, щасливого кохання, миру та добробуту!
Прикріпити