Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
«Чи не суперечить заняття Фен Шуй християнській вірі, оскільки я - віруюча людина, тому мені важливо це розуміти? Чи не втручаюся я в даний Богом хід подій, розглядаючи свою карту Ба Цзи? »- практично кожен консультант Фен Шуй і Ба Цзи ставив собі подібні питання і, напевно, чув їх від своїх клієнтів.

Питання зовсім не пусте : тільки що багато хто з нас відсвяткували Різдво, і цей день для християн - не просто черговий вихідний.

Давайте розглянемо це питання з різних точок зору.

Почнемо з наукової ...

Звичайно, можна дати формальну відповідь, мовляв, істинної віри нічого не заважає. Адже не заважають же вірі теорії Дарвіна, Ейнштейна та інші наукові досягнення, гіпотези та помилки. Дійсно, від того що сучасна людина користується мікрохвильовкою, мобільним телефоном, Інтернетом та іншими відкриттями вчених, ії душа не стає негідною Царства Небесного.

Наука ж не намагається зруйнувати основи Світобудови, а лише прагне зробити звичайне життя комфортнішим.

Якщо дивитися з практичної точки зору, то Фен Шуй - це теж наука, нехай і не зовсім зрозуміла багатьом. Але ж і електрикою люди спокійно користуються, хоча досконало не розуміють природу цього явища. А стародавня наука Фен Шуй, по-перше, перевірена тисячоліттями. А, по-друге, техніки і методи Фен Шуй теж спрямовані на досягнення більш благополучного життя.

Безсумнівно, що мета Фен Шуй - підвищення рівня життя, оскільки ми прагнемо до гармонізації життєвого простору, до балансу всіх сфер життя. Сьогодні це дуже модна тендеція. Мені здається, що цим і є викликаний нинішній сплеск інтересу до Фен Шуй ...

Якщо розглянемо складання карти Ба Цзи і прогнозування на її основі, то тут теж можна провести аналогії з тими ж прогнозами погоди або плануванням фізичної тарозумової активності конкретної людини на підставі індивідуальних біоритмів і т.д. Хоч така апаратура вже існує багато років, але досі знаходиться в статусі експерименту, та й прогнози видаються максимум на кілька діб.

Таким чином, наука за допомогою своїх законів намагається пояснити те, що відбувається на нашій планеті і застосувати їх на користь людству. Досягнення науки вельми солідні, але навіть сама людина вивчений менш ніж на третину ...

З точки зору «докопатися до суті» ...

Вище була описана відповідь, названа "формальною". Чому? Та тому, що справжня віра непохитна так само, як справжня любов не підвласна ні часу, ні відстані. Всі ми знаємо, що ці два стани душі існують, і навіть маємо деяке уявлення про те, як ці стани виглядають у різних людей. І тим не менше, це залишається для нас чимось абстрактним ... Але коли «це» раптом трапляється особисто з тобою, тут вже ніякі докази не потрібні ...

А якщо людина знаходиться в процесі пошуку сенсу життя, якщо ще не докопався до суті?

Чи можуть заняття Фен Шуй і Ба Цзи сприяти духовному зростанню?

Я десь прочитала і це зрезонувало із моїм розумінням: це один з безлічі шляхів до того, щоб відчути на власному досвіді, що світ влаштований набагато цікавіше, ніж ми звикли вважати.

На території китайської метафізики з'являється можливість по-новому побачити ті речі, які раніше здалися б випадковим збігом обставин.

Часом трапляється, що подібний досвід підштовхує людину глибше зануритися в природу явища під назвою "життя".

Це цілком природне бажання змушує людину згадати про Бога.

Подальший розвиток відносин людини з Богом - це його особисте питання. У будь-якому випадку, його життя отримує ще одну точку відліку і стає набагато цікавішим у різних сенсах цього слова. І це - незаперечний факт!

Бажаю всім прекрасних свят і цікавого життя!

Якщо знадобиться моя допомога - я завжди на зв'язку.

Skype: lena.ryzhevalova
Пошта: Clairelenes@gmail.com
Телефони: +38 (097) 222 73 44 та +38 (095) 253 99 87

Залиште, будь ласка, Ваш коментар.
Прикріпити