Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
тягне підбивати підсумки, а тут ще дощі зарядили ... Більшість з нас любить відкладати на потім: «коли виросту», «коли знайду роботу», «коли одружуся», «коли піду на пенсію» ... І це «коли» відсувається все далі і далі, і ось вже його сумні родичі замовляють у мене інській Фен Шуй (для поховання). А мені набагато приємніше працювати з живими. Що йому заважало звернутися до мене раніше?

Носиться людина, як білка в колесі. Ходить на обридлу роботу, живе з нелюбом, проводить вихідні з нецікавими приятелями, майже не спілкується з дітьми і втрачає з ними душевний зв'язок ... Карусель майже незрозумілих дій, що призводять до депресії та хвороб. А коли настає фінал, то близьким майже нічого сказати, крім: «Ну, все, слава Богу, відстраждав ...».

А є інше життя: цікава робота, кохана людина поряд, успішні друзі, талановиті і здорові діти, яскраві свята і подорожі. Фінал спокійний, в колі люблячих людей, лунають інші слова: «Прожив гідне життя, є, чим пишатися ...»

Який сценарій Вам до душі? Відповідати не треба: питання риторичне. Але в реальному житті, чомусь, більшість з нас наполегливо тупотить по першому шляху, вважаючи, що це нормально.

Люди, схаменіться, полюбите себе! В Світі існує безліч способів і методів побудови щасливого життя - треба тільки докласти певних зусиль. Невже Ваша лінь так сильна, що Ви готові віддати їй своє щастя та добробут? Людина зобов'язана бути щасливою, інакше вона ображає Вищі сили, які подарували їй життя. Приходьте, зробимо це разом!
Прикріпити