Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
На консультаціях звернула увагу на таку особливість: коли консультую на тему грошей чи кар'єри, то люди налаштовані і готові щось змінювати у своєму житті.

Але коли торкаємося теми романтичних взаємин ... Назовні спливають всілякі виправдання себе, партнера, ситуації. Але жодна з жіночок не готова визнати, що не права, що потрібно брати на себе відповідальність і міняти сценарій, що існує, якщо не хочуть втратити себе саму ... Головне питання: а якщо він піде і я залишуся одна?

Милі панянки, чи не час почати цінувати і любити себе? Тільки тоді вас будуть поважати і цінувати. Рішення приймаєте тільки ви. Міняйтеся всередині і тоді люди навколо теж зміняться!

Ми розглядаємо різні нюанси відносин: який саме чоловік потрібен, коли і де його можна зустріти, як правильно себе вести і як будувати відносини, але найважливіше - побачити помилки в поведінці з чоловіками з боку. Звичайно, найкраща подруга все вуха продзижчала: та скільки ж можна терпіти його витівки?

Але коли чуєш про свої сумніви від людини, яка не знає про ваші стосунки, але бачить це в карті, стає ясно, що зміни назріли.

Якщо Вам потрібна консультація на тему сім'ї та відносин, пишіть на Clairelenes@gmail.com, телефонуйте: 097-222-73-44 і 095-253-99-87, Skype: lena.ryzhevalova.
Прикріпити