Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
Ці активації можуть допомогти Вам отримати більше грошей, можливостей, зрушити справу з мертвої точки, щось продати.
20 жовтня в годину Тигра (3-5) на північному сході будинку включаємо вентилятор. Якщо після активації Ви побачите людину в білій сорочці або предмети в формі спіралі, то через 60 днів настане процвітання. Найбільшу користь від активації отримають люди, народжені в роки, які закінчуються на 1, 3, 5, 9.
На жаль, активація не підходить народженим в рік Собаки.

Ще одна активація 23 жовтня в годину Дракона (7-9) на південному сході можна запалити свічку. Якщо після активації Ви Ви побачите, як маленькі діти пройдуть на півдні і одночасно хмари, які прийдуть з півночі, то весь рік буде хорошим. Більше результату активація принесе народженим в роки, які закінчуються 0, 2, 7.
Знову ж, активація не підходить народженим в рік Бика.

24 жовтня в годину Півня (17-19) проводимо час на північному сході. У цьому секторі потрібно саме сидіти і робити якісь важливі справи: дзвонити клієнтам, складати бізнес план, подавати оголошення, резюме, складати список цілей.

Найбільшу користь від активації отримають люди, народжені в роки, які закінчуються на 5, 6, 7, 9.
На жаль, активація не підходить народженим в рік Тигра.

25 жовтня в годину Дракона (7-9) проводимо час на північному сході. У цьому секторі потрібно саме сидіти і робити якісь важливі справи: дзвонити клієнтам, складати бізнес план, подавати оголошення, резюме, складати список цілей.

Найбільшу користь від активації отримають люди, народжені в роки, які закінчуються на 5, 6, 7, 9.
На жаль, активація не підходить народженим в рік Кролика.

Ось такі найближчі активації чекають нас з вами.
Прикріпити