Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
Скажіть, Вам ніколи не хотілося, щоб допомога з Небес з'являлася за розкладом, як сигнал точного часу? Якщо були такі думки, значить, Ваш янгол-охоронець намагався встановити з Вами більш надійний зв'язок, і Вам ніщо не заважає зробити хід у відповідь йому назустріч.

Справа в тому, що, в східній астрології Ба Цзи існують символічні зірки Шляхетних Помічників, це своєрідні "чергові" янголи, які допомагають Вам на життєвому шляху. Їх можна уподібнити дружинникам, які періодично проходять по "вулицях та мікрорайонах" нашого життя.

У кого-то вони є в основний карті, це означає, що людина буде охоронятися по життю від усіляких колотнеч і неприємностей, і, навіть потрапивши в халепу, може вибратися з ями з мінімальними втратами. Деяким пощастило менше, Шляхетних зірок в карті не виявилося, але вони завжди є в часі і їх можна закликати на допомогу в скрутну хвилину. Звернувшись до Вищих сил із проханням під час їх постійного чергування, Ви можете бути впевнені, що Ваша молитва або прохання буде почуте.

Не знаєте, чи повинні Ви першими зателефонувати комусь? Спробуйте зателефонувати в Годину Шляхетної Людини: якщо по-справжньому потрібно, Ви обов'язково додзвонитися і все проясниться; ну, а якщо щось завадить в цей момент додзвонитися - можливо Вам краще не проявляти ініціативу. Тривалість янгольського "чергування" - це дві години, і у кожної людини свої Шляхетні, отже і різні години їх чергування.

Як саме звертатися до Чергового Благородного? Тут немає ніяких правил: робіть так, як Вам підкаже серце. Янголи відгукуються не на «звернення за статутом», а на прохання, що йде від душі. Найкраще дотриматися ритуалу: так Вам буде легше налаштуватися на спілкування з Вищими сферами. Комусь захочеться усамітнитись, запалити свічку і трохи помедитувати, представляючи своє бажання таким, що вже здійснилося; хтось вирішить в цей момент написати листа на папірці чи на повітряної кульці, а потім відпустити своє бажання в небо ...

Я, наприклад, дзвоню в дзвіночок! А в повсякденному житті завжди призначаю важливі зустрічі і угоди на час чергування свого Шляхетного, мій денний Янгол завжди чергує з 09 до 11 години і ще жодного разу мене не підводив!

Зверніться в Годину Шляхетного за допомогою - і неодмінно отримаєте її (хоча, може бути, і в досить несподіваній формі) і Ваша справа напевно зрушиться з мертвої точки.
Прикріпити