Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
Півень - елегантний, модний, красивий, стильний, багатий, рішучий, привабливий. Зворотним боком його є- гострий язик, безкомпромісність, жорсткість, порожня бравада, самовпевненість, упертість, хвастощі, марнославство.

Характер природних енергій циклу життя - пік осені, найвища сила Металу. Все набуває характеру Металу. Якщо подивитися на Земні Гілки в Ба Цзи, то більшість з них містить 2-3 прихованих небесних стовпи, а Півень як кардинальна гілка -тільки один, Метал інь найчистіший і сильний, а ще в 2017 Півень буде земляним, з підтримкою. Півень - середина сезону Металу і найважливіший елемент трикутника Металу, а з огляду на те, що 2017- це рік Півня, то «металеві» енергії будуть просто зашкалювати. Ті, кому Метал сприятливий, отримають потужну підтримку, а ті, кому Метал шкідливий, повинні будуть бути особливо обережними.

Метал це Захід, якщо говорити про частини світу, що в східній метафізиці символізує також закінчення життєвого шляху і підготовку до смерті (недарма в китайській літературі застосовується поетична алегорія «людина збирається піти на Захід» замість «людина при смерті»).

У Китаї символ місяця – півень - використовувався в похоронних обрядах, допомагаючи померлим «пройти до місця Води» (вічності) і захищаючи його в цій дорозі від злих духів. Колір Металу і Півня - білий (бай), тому це траурний колір у буддистів - адже одяг теж повинен відповідати події, висловлювати почуття скорботи і допомагати покійному. Білий колір це колір божества заходу - Шао-хао, володарки Заходу богині Сі Ванму, володарки царства мертвих, яка насилає на людей хвороби і стихійні лиха, але в той же час зберігає чудові персики безсмертя, білого духу осені Жу-Шоу, який відає збором врожаю, податків і покараннями, і Білого Тигра Бай Ху, символічного стража країни мертвих і Заходу, вісника смерті і одночасно покровителю прогресу і знань, а також Венери- Тай-Бай.

Метал - це старість, якщо говорити про вік людини, це стан спокою, нерухомості, твердості, стабільності ось чому старі люди в більшості своїй спокійні, неквапливі, мовчазні і не змінюють свої звички і спосіб життя, які до цього віку вже остаточно склалися і зміцнилися. У китайській медицині вважається, що до кінця життя людина накопичує в собі багато Металу, що сприяє печалі і відстороненості.

Метал - це і мудрість також : ось чому старі люди мудрі - до кінця життя людина, подібно Металу, накопичує в собі всю інформацію, з якою зустрівся за довгі роки.

Метал і Півень як середина сезону осені - це час достатку та прибутку. Врожай зібрано і продано, худоба відгодувалася на літніх пасовищах, доходи підраховані, податки сплачені. Настав час багатства. Ось чому Метал і осінь це також Гроші, і люди теж зазвичай накопичують кошти до кінця життя. До речі, банківський, або фінансовий рік також починається у вересні.

Метал - це старість не тільки для людини, але і для природи: усе в світі заспокоюється після бурхливої весни і спекотного, киплячого життям літа, дерева скидають листя, готуються до зимовій паузи.

Метал це також статус, позиція. У китайській провінції досі існує давня традиція дарувати чиновникам півня з величезним гребенем, так як слова «півнячий гребінь» і «чиновник» (куан) є омонімами - ось чому в стародавньому Китаї чиновники носили дуже високі шапки, з вигляду яких можна було визначити статус і посаду людини. Також слова «півень» (Кунь-чи) і дієслово «кукурікати» (Кунь минь) звучать однаково зі словом «шана, слава».

Півень - це Квітка Романтики для Мавпи, Дракона, Щура, і вони відчують його вплив - в цей період підвищиться їх чарівність, вони будуть більше подобатися оточуючим, а для самотніх людей місяць буде хороший для зав'язування відносин, пошуку пари. Той, хто знає Ба Цзи, використовує цей час на повну : він дійсно несе в собі сильний потенціал для активація особистої удачі.

Особисте життя в цей місяць, як правило, буває бурливе, адже не тільки зав'язуються союзи, але і розпадаються пари і любовні трикутники. В цілому, будь - які взаємини не будуть в цей період простими, і особливо це стосується тих, у кого в Будинку Шлюбу в карті Ба Цзи є Кролик або Півень. Відносини Кролик - Півень можна описати як "зрада", "ніж в спині", а Півень, що зустрічає Півня, утворює відносини самопокарання, коли людина в особистому житті створює або потрапляє до ситуації, в якій сама винна, і їй доводиться розбиратися з її наслідками.

На емоційному плані характер і поведінка стануть жорсткішими, нестерпними, люди стануть більш критичними один до одного, будуть сказані гострі, різкі слова. Всі недоліки будуть помічені і розкритиковані, пропаде бажання домовлятися, шукати компроміси, виникає бажання підчепити, вколоти, «клюнути». Наймудріший спосіб пройти цей непростий період - не піддаватися на віяння часу, не сперечатися і не сваритися з близькими, друзями і колегами, проявити більше терпіння, такту, розуміння. Говоріть більше компліментів оточуючим, намагайтеся згортати назріваючі конфлікти в жарт або ігнорувати їх, проявіть більше любові, терпіння, порозуміння - і місяць Півня пройде для вас гладко і рівно.

Для фінансових перспектив і кар'єри це теж особливий час - оскільки Метал символізує гроші, то сезон осені, що триває, та місяць Півня зокрема, сприяє їх зароблянню.

Однак, якщо у Вашій карті в професійному стовпі є Кролик або Півень, будьте пильні на роботі - Вас можуть "підставити", "підсидіти", або Ви з необережності чи недбалості зробите помилки, які негативно вплинуть на Вашу кар'єру.

Дуже цікавий вплив Півень надасть на наш імідж : оскільки це одна з зірок моди, дизайну, то з'явиться бажання поміняти зовнішність, придбати новий одяг, можливо, в незвичному для Вас стилі, відвідати іміджмейкера, стиліста, косметолога. Дерзайте, тому що Півень прихильний до такого роду експериментів.
Прикріпити