Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
Таку назву має одна з Символічних зірок китайського гороскопу. Що ж означає це гарна назва?
Червоний Луань або Чарівник Кохання - це одна з 12 тварин китайського календаря. Якщо така зірка є у Вашій карті народження, Вам невимовно пощастило! По праву народження Ви отримали можливість користуватися успіхом у протилежної статі. І на свій розсуд вирішувати: або просто насолоджуватися їхніми захопленими поглядами, або укладати підкорених в штабелі.

Ця дивовижна зірка - Чарівник Любові - дарує неймовірну привабливість. Вона робить чарівними і чоловіків, і жінок, та допомагає знайомитися і вступати в шлюб.

Але, навіть якщо цієї зірки не має у Вашої мапі народження, не турбуйтеся: Чарівник Любові може «прилетіти» в році, місяці, дні та годині! У цей період він збільшує Ваші шанси зачарувати потрібну Вам людину і дозволяє принести у життя нові відчуття романтики.
Хочете?!
У цьому місяці Земляного Півня (почався 07 вересня) Червоний Луань прилетів до тих, хто народився в день Коня (або у рік Коня) - не упустіть свій шанс в повсякденній суєті!

До речі, 7 вересня з 17 до 19 годин за сонячним часу - збір всіх 4 Півнів: рік, місяць, день і година! Якщо у когось із Вас трапилося в цей момент щось неординарне, напишіть в коментарях під статтею.

Дуже успішно застосовується сила Чарівника Любові у період відпустки. Не варто сподіватися, що курортний роман увінчається шлюбом, але приємне проведення часу в колі шанувальників Вам забезпечено, якщо, звичайно, Ви не з тих панянок, які в останній раз приводили себе в порядок перед шкільним випускним. Напевно, згодом Ви будете згадувати ці хвилюючи моменти свого життя із задоволенням.

Якщо для романтичного побачення вибрати день Червоного Луаню, то ефект буде сильніше - об'єкт жадання буде у Ваших ніг. Посилити магію можна призначивши час побачення саме на годину свого Чарівника Любові (він у всіх людей різний). Можете повірити (а краще перевірити) - перед Вашими чарами не встоять навіть самі закоренілі холостяки - така сила особливого шарму, яке дарує Червоний Луань. В очах протилежної статі Ви будете чарівні і запаморочливі!

Подобається?!

За допомогою цієї корисної техніки та багатьох інших засобів застосування Символічних Зірок я можу прикрасити Ваше життя.

Пишіть: Clairelenes@gmail.com,
телефонуйте: +38 097 222 73 44 та +38 095 253 99 87
Skype: lena.ryzhevalova
Прикріпити