Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
Швидкість життя зростає. Сучасна людина живе в світі реактивних літаків, високошвидкісних магістралей, комп'ютерних технологій, мобільних телефонів, відеоконференцій, пластикових карт. Часто густо переговори проводять партнери, перебуваючи на різних континентах, угоди укладають натисканням кнопки комп'ютера або смартфона, фінансові транзакції проводяться миттєво.
У століття високих швидкостей зростає необхідність приймати надшвидкі, але, тим не менш, вірні рішення, що призводять до швидкого і позитивного результату. Для цього важливо перебувати в правильний час в правильному місці. Техніки китайської метафізики дозволяють розрахувати такі час і місце. Один з інструментів успішного ведення справ - вибір сприятливих дат.
Свобода і можливості - основні цілі життя. Гроші виступають засобом їх досягнення. Щоб слідувати Вашим цілям, Вам необхідно заробити кошти. Значить, Ви повинні приділяти увагу грошам. Тому фінансова свобода є основою процвітання. Прогноз сприятливих дат дає можливість завчасного планування важливих подій на сприятливі дні та години, роблячи успіх передбачуваним.
Новий пакет «Грошові дні місяця і сприятливі стихії» містить дні фінансового успіху на короткому відрізку часу довжиною в місяць і відкриває можливість планувати Вашу ділову та особисту активність для зростання доходу. Спеціальна пропозиція діє до 2 числа прийдешнього місяця включно, тобто для розрахунку на вересень - до 02.09.2017, для розрахунку на жовтень - до 02.10.2017 і т.д. А метафізичний місяць настає зазвичай 5-7 числа.
Переваги пакета:
1. Кожен грошовий день, запропонований в цьому пакеті, містить потенціал багатства. Це означає, що кожен день сприятливий для дій, спрямованих на збільшення доходу, тобто для:
- бізнесу, роботи, фінансових операцій, укладення ділових і фінансових угод, контрактів, угод, зустрічей, переговорів, прийняття рішень, продажів;
- особистих справ, спрямованих на приплив багатства.
2. По кожному дню дані персональні рекомендації, кому цей день НЕ підходить.
3. Будь-яким із днів може скористатися будь-яка людина, за винятком тих, кому день НЕ підходить.
4. По кожному дню дані персональні рекомендації, кому цей день підходить найбільше.
5. Не всі години в дні придатні для дій, тому при плануванні важливих справ, необхідно додатково враховувати якість конкретної години. Для кожного дня розрахований найкращий час для дій, а також години, які можна використовувати.
6. Грошові години додатково посилені рекомендаціями щодо мети і напрямку дій або руху на основі техніки Ци Мень Дунь Цзя.
7. Грошові дні не однакові за якістю та силою, тому кожен з них оцінено і класифіковано за трьома рівнями.
8. Грошові дні місяця рекомендується співвідносити з персональним вибором сприятливих дат за Особистою енергетичною картою Ба Цзи, побудованої за датою, часом і місцем народження. Це дозволить Вам:
- виключити дні недружніх енергій, які стикаються зі знаками Вашої Особистої енергетичної карти Ба Цзи;
- визначити найбільш грошові дні персонально для Вашого Особистого знака.
Втілюйте свої плани і мрії в реальність, отримуйте результат! Плануйте свій час!
Прикріпити