Меню
Про двері...
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
Ми продовжуємо говорити про фен-шуй, і сьогодні я поділюся важливими правилами оформлення вхідних дверей. Двері - один з найважливіших чинників в фен-шуй, і їй потрібно обов'язково приділити увагу.

Відразу ж хотілося б відзначити, що під дверима ми розуміємо не тільки двері в квартиру, але і вхід в під'їзд, якщо Ви живете в багатоквартирному будинку, в офіс.

Отже, на що ж звернути увагу:

1. Двері повинні бути не надто вище або нижче рівня землі. Ідеально, коли двері знаходиться на рівні землі. Але наявність 3х-5ти сходинок цілком допустимо.

2. Вхід в під'їзд, в будинок повинен бути видно, і двері повинні бути чітко окреслена і чітко виділена. Ситуації, коли поруч кілька однакових дверей (наприклад, поруч розташовані вхід в офіс, двері технічного приміщення і двері в під'їзд) і відразу не зрозуміло, де вхідні двері або ж коли двері зливається зі стінами, несприятливі. Всередині квартири також всі двері повинні виділятися і бути помітними.

3. На двері не повинно нападати Ша. Перевірте, щоб на Вашу вхідні двері не було направлено гострих кутів, щоб над дверима не висіли балки, не було антресолей. Важливо, щоб прямо напроти дверей не було дерева, ліхтарного стовпа і т.д.

4. Розмір дверей повинен бути гармонійним. У маленькому будинку не варто робити величезні двері і навпаки.

5. Двері не повинні відображатися в дзеркалі. Станьте спиною двері і подивіться, чи бачите Ви себе в дзеркалі.

6. Енергія повинна легко потрапляти в будинок і в квартиру. Ми вже говорили, що вхід повинен бути помітний, біля дверей повинна бути табличка із зазначенням під'їзду. Якщо Ви самі, Ваші гості легко можете знайти вхід в під'їзд, вхід в квартиру, значить, і енергія знайти її зможе. А якщо в пошуках під'їзду Ви блукати і шукаєте - це погано.

Якщо перед входом в квартиру, є тамбур, прослідкуйте, щоб він був не захаращений. Ситуація, коли Ви виходите з ліфта і на шляху до квартири, переступаєте мішок з картоплею, велосипед, несприятлива. Енергії не повинно нічого заважати!

7. На квартирі повинен бути номер.

8. Не дуже добре, коли в квартирі подвійні двері. Особливо це несприятливо, коли ці двері відкриваються в різні боки.

9. Двері повинні бути правильної форми: квадратної або прямокутної. Прорізи і арки в квартирі також робіть правильної форми.

10. Двері в квартиру повинна бути чистою, мийте її хоча б раз на тиждень і краще з сіллю.

Сподіваюся, це інформація була корисною для Вас.
Прикріпити