Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
Сонячне Затьмарення має сильний вплив на ту сферу, де відбуватимуться важливі зміни у Вашому житті. Через що потрібно реалізуватися. І в перший тиждень з 21 по 28 серпня = виконайте практики або ритуали для Вашого Зодіакального знаку. Цей період позначиться на майбутніх 18,5 роках…

КОЗЕРОГІ♑ Прийшов час усе змінювати, як раніше вже не буде, час Трансформації, тобто переходу на новий рівень, по спіралі вгору або вниз, то залежить від того, як Ви вмієте проходите Трансформацію. Як ставитеся до криз. Змінюються життєві принципи, плани і цілі. У своєму бізнесі важливо створити такі цілі, щоб різко збільшити грошовий потік. І не простий, а постійний "вічнозелений". Якщо Ви працюєте на когось - почніть створювати свій фінансовий план років на 15-20, шукайте інвестиційне інструменти, щоб гроші працювали на Вас. Дуже важливо навчитися співпрацювати і приймати чужі цінності та відстоювати свої.

НАД ЧИМ ПРАЦЮВАТИ: Для Вас дуже важливо звільнитися від всіх тих моментів, які заважають створювати великий грошовий потік, який заважає планувати свою фінансову стратегію і інвестиції. Тут дуже важливо визначити необхідність змін, які допомагають трансформувати усі життєві ситуації і приведуть до нового витка еволюції. У зв'язку з цим Затемненням дуже важливе завдання - трансформувати усе те, що відбувається в їхньому житті. Тобто це Затемнення може запустити процес, який допоможе Козерогам перейти на якісно новий еволюційний рівень. І також тема стратегічного планування фінансів, інвестування, а також всіх питань, пов'язаних з кредитами, податками, страховками і спадщиною, що виникають в зв'язку з цим Затемненням. Тому для Козерогів добре позбутися від будь-яких кредитів і більше у них ніяк не брати участь.

ВОДОЛІЇ♒ Знайти свого істинного партнера або партнерку, для шлюбу або бізнесу - навчитися співпрацювати і піти від війни конкуренції. Можуть з'явитися серйозні партнери , які допоможуть реалізувати масштабні проекти – вчимося вести переговори та домовлятися.

НАД ЧИМ ПРАЦЮВАТИ: Це гарний час, щоб можна було перезавантажити програму відносин, тому що для Водоліїв більше, ніж для будь-яких інших знаків включається баланс "любов і свобода". Дуже важливо відмовитися від стратегії "виграти-програти" і перейти до сценарію "виграти-виграти". До таких відносин Водолій схильний. Тут просто необхідно прибрати стару давню колективну програму, яка заважає бути щасливим в особистих відносинах, відкриватися до теплих близьких стосунків при цьому зберігаючи спільність інтересів і спільну мету. Це Затемнення допомагає прибрати ці всі перепони перш за все у відносинах із партнерами по шлюбу або з партнерами по бізнесу.

РИБИ ♓ Намагатися доводити справу до кінця, навчитися вникати у деталі, стати предметним, детальним, зайнятися власним харчуванням, тілом й здоров'ям. Створювати свій будинок, затишок і, одночасно, прописувати цілі, працювати над їх ефективністю. Щоденні цілі - СТАТИ МАЙСТРОМ в тій сфері, де працюєте, це дасть величезний прибуток та якісно інший рівень професіоналізму і статуту.

НАД ЧИМ ПРАЦЮВАТИ: Дуже важливо звернути увагу на своє здоров'я, займатися профілактикою будь-яких захворювань, тому, будь ласка, відійдіть від Вашого поверхневого підходу до свого тіла. Крім того, для Риб дуже важливо зайнятися повсякденною діяльністю, яка допоможе опустити їх дивно тонкі душевні вібрації в практичну справу. Це коли Ви в медитативному стані робите домашню рутинну роботу. Ось тоді усе, що виходить з-під Ваших рук: їжа, яку Ви готуєте, речі, які Ви доводите до ладу, будуть насичуватися ось цієї дивовижної і тонкої енергією безумовної любові. І це те, що наповнить Ваше повсякденне життя дивовижними одухотвореними якостями і властивостями. І ще Рибам буде корисно звільнитися від усього того, що заважає їм стати майстрами в конкретній справі, тому що тут Рибам доведеться вникати до усіх деталей та дрібниць, до якихось конкретних дрібних речей, які Риби зазвичай не помічають. Ось тут їм доведеться зосереджувати свою увагу на якихось дуже конкретних і детальних речах, за допомогою яких вони можуть досягти досконалості у тій сфері, в якій вони є професіоналами.
Прикріпити