Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
Сонячне Затьмарення має сильний вплив на ту сферу, де відбуватимуться важливі зміни у Вашому житті. Через що потрібно реалізуватися. І в перший тиждень з 21 по 28 серпня = виконайте практики або ритуали для Вашого Зодіакального знаку. Цей період позначиться на майбутніх 18,5 роках…

ТЕРЕЗИ ♎ Це відмінний період створити команду однодумців або оточення для підтримки. Ви можете створити відмінну команду під якусь ідеєю. Стати лідером та залучити численні ком'юніті в свої інтереси. Так само величезний шанс «вскочити» в якісь абсолютно нові, новаторські теми і реалізуватися.
Але, якщо коридор затемнень буде пройдений некоректно, усі наступні 2 роки можуть піти на боротьбу з оточенням і навіть можуть призвести до розриву відносин.

НАД ЧИМ ПРАЦЮВАТИ: Вам дуже важливо розібратися з завданнями, які пов'язані перш за все з майбутнім, особистими цілями, надіями, сподіваннями і прагненнями. Також із друзями, із тими людьми, з якими у Вас є спільні інтереси, загальна картина світу, яка допомагає Вам рухатися до Вашої особистої мети. Це також Ваша команда, або колектив, в якому у Вас є спільні інтереси і ті люди, з якими Ви можете утворити дружній союз, це Ваші друзі і подруги. І це ще завжди орієнтир на Ваше майбутнє. Тому для Терезів в це Затемнення важливо зрозуміти, які справжні сподівання, надії і прагнення Ви хочете втілити в своєму житті.

СКОРПІОНИ♏ Вам треба стати №1 у своїй справі, направлення дій - професійний успіх і досягнення. Важливо навчитися бути дисциплінованим, впевненим у собі, чітко ставити цілі, планувати, завести планувальник і контролювати справи, тоді вас чекає успіх.
Для Вас почався період Долі. І щоденними діями Ви робите вибір. Ви можете відкрити бізнес або просуватися в кар'єрі. Зараз формується фундамент на довгий час у Вашому житті.

НАД ЧИМ ПРАЦЮВАТИ Це Затемнення допоможе Вам розчистити шлях до кар'єри, досягти вершини бізнесу. Дуже важливо звільнитися від усього того, що заважає чітко спланувати своє життя, ставити серйозні довгострокові цілі, брати участь у великих проектах, брати на себе більше відповідальності, втілювати себе у більш серйозних й масштабних планах.

СТРІЛЬЦІ ♐ Ваше майбутнє буде пов'язано з тим, що далеко й високо: подорожі, нова культура, робота за кордоном, клієнти, документи, закордонний паспорт. Ви щось почнете робити для більшості людей, можна викладати, читати лекції, вебінари. Можливе написання книг або блогу. Також новий виток у відносинах і навіть шлюб, також є вірогідність виїхати до іншої країни. І, якщо коридор затемнень буде пройдений коректно, то відкриються нові можливості, якщо ні, то буде багато боротьби і напружені юридичні питання.

НАД ЧИМ ПРАЦЮВАТИ :Для Вас дуже важливо в це Затемнення розібратися зі своєю картиною світу і всіма переконаннями, віруваннями, які заважають рухатися по шляху своєї особистості і самореалізації. Тому тут завдання попрацювати зі своїми переконаннями і уявленнями про те, що можливо в цьому світі для Вас. Тому Стрільці в це Затемнення можуть позбутися всіх обмежувальних переконань і розкрити свій потенціал і ті внутрішні ресурси, які є у кожного в великій кількості.
Прикріпити