Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
РАКИ ♋. Основний фокус - Фінансові Питання. Пошук нового джерела грошей, монетизація, створення різних джерел доходу. Навчання і монетизація навичок і знань. Варто зосередитися на придбання тих речей, які Вам потрібні. Створіть собі перспективні мрії, Вам необхідно захотіти грошей. Важливо знайти свої цінності і навчитися ділитися своїми ресурсами. Зрозуміти, що найцінніше це Ви і те, що Ви робите, треба монетизувати себе або буде криза у всьому, що пов'язано із фінансами.

НАД ЧИМ ПРАЦЮВАТИ: Для Вас дуже важливо в Сонячне затемнення усунути всі блоки, які заважають по-справжньому отримувати і заробляти гроші, притягувати і залучати їх, створювати будь-якими способами і засобами. Потрібно почистити сімейні програми, сімейні традиції, які багато в чому програмують нас і заважають дійсно приєднатися до енергії Достатку. Для Раків важливе завдання розібратися з цими завданнями, програмами, з обміном із зовнішнім світом - що я даю, що я отримую. Знайти в собі ті цінності, здібності, навички та вміння, якості, які Ви можете монетизувати. І у відповідь на те, що Ви віддаєте людям, отримувати те, що Ви хочете - чи це гроші, чи то конкретні матеріальні речі, які Вам потрібні.

ЛЕВИ♌. Вплив затемнень на Вас має особливу силу. Основна теза на 2 роки - динамічність в житті. Ви - теж нова людина, створіть собі нове життя, пропишіть все детально. Новий шлюб або новий етап у відносинах. Якщо Ви найманий працівник, то можете або змінити кардинально професію або піти в бізнес. Не відкладайте, починати треба із другої половини серпня. Вам необхідно взяти все в свої руки. Дуже важливо навести порядок у відносинах між Вами і зовнішнім світом. Ви живете для себе? Для інших? - потрібен баланс. Важливо не перегнути палицю ані в той ані в іншій бік. Інакше наступні 2 роки можуть стати циклом боротьби із зовнішнім світом.

НАД ЧИМ ПРАЦЮВАТИ: Вам потрібно вирішувати завдання, пов'язані зі своєю особистістю, з Вашими новими проектами і починаннями, ініціативами, новими шляхами, які перед ним відкриваються. Тобто для Львів дуже важливо визначити новий напрямок куди він рухається і ті нові проекти, які він хоче почати.

ДІВИ ♍. Повна зміна себе через зовсім інші цілі і завдання, занурення у свій внутрішній світ, таємниці, езотерика, духовне зростання.
У Вашому житті з'явиться щось нове і абсолютно не характерне для Вас. Ви поїдете до місць сили або по святих місцях, можливо займетеся благодійністю. Вам відкриються таємні знання і все, що знаходилося в області магії і невідомого. Вам важливо прийняти себе повністю, себе та інших людей. Ви можете переїхати до моря або воді. Чи будете часто бувати там. Намагання допомогти іншим, служіння іншими - Вам важливо налаштувати баланс між духовним і допомогою іншим людям.
У Вас можлива робота за лаштунками, Ви як би відірвані від усіх, усамітненні. Важливо навчитися поєднувати свою духовність і прийняття матеріального світу та насолод. Або наступні 2 роки можуть бути присвячені боротьбі із прихованими ворогами та витраченню енергії.

НАД ЧИМ ПРАЦЮВАТИ: Вам дуже важливо зробити ті процеси, які пов'язані з необхідністю корекції своїх ідеалів та мрій. Тут важливо розібратися із тим, що підказує Ваша душа, чи правильно Ви живете, що завгодно Вашому серцю. Дівам важливо побути на самоті і прислухатися до тих внутрішніх процесів, які відбуваються у неї в душі. Діві потрібно думати про душу і духовний шлях. Тому для Дів це затемнення дає можливість з'єднатися із гармонійною частиною своєї душі, щоб створювати і творити те, що Вам необхідно в цьому житті.
Прикріпити