Меню
В темі 0 повідомлення

Олена Рижевалова
Неділя. День Водяної Мавпи.
Небезпечно для тих, хто народився у рік Тигра.
Розташування Бога Багатства : Південь.

День має індикатор «Встановлення». Добре для заснування чогось, для планування, роботи із цілями. Цей день пасую до заручень та сватання (але не для весілля), початку подорожі по землі, вступу до посади, початку праці на новому місці, початку будівництва (але не для закладання фундаменту), зустрічі із друзями, підписання контрактів, ділових перемовин, звертання за медичною допомогою, початку навчання.

Не варто сьогодні грати весілля, зносити старі будівлі, копати землю, закладати фундамент, відвідувати цвинтар, ховати; утримуйтесь від подорожей водоймами чи повітрям.

Доброчесність Місяця. Енергія дня надає заспокійливо вплив на відносини між людьми. Добре для налагодження відносини, а так само для м'якого розставання (в особистому житті, роботі, бізнесі). Дуже сприятливі енергії. Допомагають в досягненні мети, нейтралізують негатив, дарують харизму і привабливість.

Найкращі години : із 00-00 до 03-00; із 07-00 до 09-00; із 13-00 до 15-00; із 23-00 до 0-00 - але не для початку подорожі чи відрядження*

*Для конкретних дій потрібно вибирати час відповідно для кожної окремої людини згідно із датою народження. От Вас – дата и година народження, від мене – звіт про Ваш найкращій шлях до успіху!

Будьте уважні і використовуйте Простір на благо!
Прикріпити