Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
Вітаю, друзі!
Що ж робити, якщо часу на все не вистачає? І в списку справ на вихідні ледачий відпочинок значиться десь останнім пунктом. І в цілому, все життя нагадує гонку з перешкодами.

Найнеприємніше полягає в тому, що якщо у Вас "немає часу" на саморозвиток, то список справ, які робити не хочеться, але "треба", буде тільки зростати. І вдома, і на роботі.

Але ж одна з перших і кращих рекомендацій, яку дають всі методики особистісного зростання - жити "тут і зараз". Отримувати задоволення від життя СЬОГОДНІ. Бути в контакті із Всесвітом і самим собою. Щоб не бути рабом "списку справ", після яких Ви колись дозволите собі заглибитися в зайняття для душі.
Якщо до того часу не закінчиться літо ... або життя.

Але як же бути, якщо якусь справу треба зробити, а воно зовсім не викликає ентузіазму?
Рішення можуть бути різні, і залежать від ситуації.
Бізнес-тренер відразу скаже : треба делегувати - наймати виконавців за гроші для виконання небажаних справ. Але якби в цьому полягав весь особистісний ріст, бізнесмени жили б довше і щасливіше всіх ... А це не так. Вірніше, не завжди так.

Досить зменшити темп і робити перерви для відпочинку і споглядання природою, не коли ви вже втомилися і сили закінчилися, а просто так ... І тоді під кінець роботи ви з подивом виявляєте, що зовсім і не втомилися, а ці кілька годин пройшли досить -таки приємно і "не дарма".

Щось не встигли до кінця дня?

Будьте чесними самі з собою: якщо ви не встигаєте все, - скорочуйте список. Виключайте ті справи, які ви самі собі придумали, але вже не отримуєте від них задоволення. А щоб не було докорів сумління, усувайте причину їх виникнення.

В результаті шукати якийсь окремий час для саморозвитку не доведеться! Адже саморозвиток тільки тоді приносить користь, коли він вбудований у саме життя і змінює його на краще прямо зараз, а не колись потім!

Власне, чому виникла ця тема?

Нещодавно я отримала повідомлення від однієї читачки, де вона написала: "Я б із задоволенням робила активації, один раз спробувала, і у мене спрацювало! Але мені ніколи гуляти ..."

Уявляєте? Людині ніколи гуляти.
Виникає питання - в якому ж темпі життя вона живе, і скільки витримає її організм? Адже гуляти, хоча б для здоров'я треба "просто так" без прив'язки до активації.

Хоча ніхто і не заважає поєднувати приємне з корисним.

Я ж зі свого боку підготувала "продукт для самих зайнятих", але тих, хто бажає вибратися з цейтноту і увійти в контакт з самим собою і Всесвіту.

У пакеті "ВІТАМІНКИ ДЛЯ ВДАЧІ" від Вас не потрібно ніяких витрат часу.
Тільки готові інструкції, що і як робити. Ваше завдання - лише знайти час для прогулянки (але, якщо вже зовсім ніколи або погода заважає, є активації і всередині будинку).

А в результаті Ваша вдача зростає, в житті з'являються можливості для перетворення повсякденної рутини на щось більш цікавіше. Зокрема, і можливості виключити з нього ті справи, від яких зараз об'єктивно не відмахнутися. Наприклад, тому що в цьому полягають ваші поточні робочі обов'язки, і далеко не всі в них радує.

Замовити пакет "ВІТАМІНКИ ДЛЯ ВДАЧІ"
можна за тел: 097-222-73-44 чи 095-253-99-87
або за адресою : Clairelenes@gmail.com

Вартість символічна (до 10 серпня 2017) : 64 грн. на 1 місяць (від 3 до 10 активацій, що розраховані персонально для Вашої дати народження).
Після 10 серпня вартість становитиме 164 грн. на 1 місяць.

      Всього найкращого,
               Олена.
Прикріпити