Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
Як відомо, початок «східного» року знаменується тим, що він відповідає початку астрономічної весни (Зазвичай, метафізичний рік починається 3-5 лютого).
Зрозуміло, щоб ваші плани на рік стали реальністю, посіяти їх «насіння» необхідно заздалегідь. Але добрі справи починати ніколи не пізно.

Як це зробити?

Багато хто знає, що поки ми не запланували щось і не сформували свій намір, Всесвіт і «не почухається» для того, щоб його виконати. Але чи достатньо просто записати своє бажання на папері, покласти в червоний конвертик і продовжити займатися своїми справами?
Комусь це дійсно допомагає. Життя поступово починає змінюватися в заданому напрямку. Можна навіть забути про задумане. А в кінці року, читаючи свій лист з минулого, з подивом виявити, що багато з написаного збулося.

Але набагато частіше буває, що щоденні справи затягують ... І діставати свої «забаганки» із конвертика, що припав пилом, після закінчення терміну зовсім не хочеться. Тільки засмучуватися! Ще гірше, якщо Ваші свідомі спроби отримати бажане закінчуються негативним досвідом і втраченим часом.

Все це означає, що Ви не зуміли синхронізувати свої бажання з енергетикою навколишнього світу. А це все одно, що намагатися гребти на веслах в одномісній човнику проти океанської течії.

Але звідки дізнатися, саме чому у
Вашому житті Всесвіт готовий допомагати зараз?

Зробити це можна ... за допомогою китайського календаря. Тому що всі ці «Мавпи», «Півні», а також Янські, Іньскі Дерева та інші стихії по суті і є метафоричним описом стану простору в поточний рік (а також місяць, день і годину).
Кожен з нас в момент народження отримує відбиток енергетики простору в меридіанах свого тіла. А стрілка на круглому циферблаті вселенських годин рухається далі, енергетика безперервно змінюється і взаємодіє з нашої власної за певними законами.
На основі цього і робляться прогнози по системі Ба Цзи. І розуміючи тенденції року (а також місяця, а при бажанні дня і години) ми можемо не тільки побачити свої можливості в цей період, але і вибрати найбільш вдалий спосіб для досягнення своїх цілей.

Що таке карта Ба Цзи?

Давайте, подивимося, що можна сказати, знаючи лише стихію дня народження (стихію особистості) людини.

Наприклад, якщо Ваша стихія особистості ВОДА, то новий рік буде активувати вашу стихію ГРОШЕЙ, тобто буде періодом, коли ваша матеріальна сфера почне рухатися. Ви можете зробити велику покупку або навпаки продати щось істотне. Вдалою буде покупка, чи отримаєте ви повернення від інвестицій, залежить вже від інших факторів і своєчасності ваших дій.

Якщо ваша стихія ДЕРЕВО, тоді в році, що наступив, активується ваша стихія САМОВИРАЖЕННЯ - ви можете відчути творчий підйом, спрагу нових вражень і задоволень. Головне в такому разі не виснажити свої сили, почав реалізацію відразу всіх ідей, які у вас виникнуть. Треба зосередитися на тому, що для Вас дійсно важливо.

Якщо Ваша стихія ВОГОНЬ, то рік, що наступив, активує стихію ЛЮДЕЙ, і напевно принесе вам нові знайомства. У будь-якому випадку, ізолюватися від суспільства не вийде. А, може бути, вам захочеться виділитися з натовпу. Або навіть влаштувати «розбір» з конкурентами або тими, хто спробує втертися до вас в довіру з метою скористатися Вашою дружбою в своїх корисливих інтересах.

Якщо Ваша стихія ЗЕМЛЯ, то в році, що наступив, під знаком Вашої стихії РЕСУРСІВ Ви зможете отримати підтримку в тому, що для Вас дійсно важливо. Або знайти в собі сили для нових починань. Однак за умови, що не будете надто багато сумніватися, роздумувати і зволікати. Оскільки зворотний бік впливу ресурсної стихії, під дією якої Ви будете перебувати, коротко називається не інакше як «горе від розуму».

Якщо Ваша стихія МЕТАЛ, рік принесе Вашу стихію ВЛАДИ і лейтмотивом року, з великою ймовірністю, стануть питання Вашого авторитету, поваги до Вас, або навіть субординації і слухняності. Тут все залежить від того, в якому положенні Ви перебуваєте. Кого-то можете перестати влаштовувати невисока посада, а хтось почне «з'ясовувати відносини» у родині. Через незбалансованість стихії Влади, можуть виникнути й інші проблеми, наприклад, з правоохоронними органами.

Ось такий загальний прогноз, що враховує поки лише один з восьми елементів карти (стихію народження). Як бачите, у будь-якої стихії є як позитивні, так і негативні сторони. А отже і можливості для корекції і напрямки потенціалу в потрібне для Вас русло!

І перша порада, яку можна дати: зверніть увагу тієї сфері життя, яка активувалася в цей рік у Вас. Якщо ви давно відкладали продаж непотрібного вам майна, і прийшла Ваша стихія Грошей, займіться цім питанням зараз.

Якщо ви планували змінити роботу, то активність стихії САМОВИРАЖЕННЯ найкраще пасує для перегляду оголошень про вакансії.

Якщо рік приніс Вам стихію ЛЮДЕЙ (Друзів) , саме час оцінити своє коло спілкування - чи допомагають Вам навколишні повірити в себе, зарядитися оптимізмом або, навпаки, ниють і демотивують? Можливо, прийшов самий час "почистити" свій контактний лист від зайвих, у будь-якому сенсі, записів.

Прихід стихії РЕСУРСІВ найкраще відзначити увагою до свого тіла і здоров'я. Якщо Ви хотіли схуднути, пройти планове обстеження, почати плавати (бігати, займатися йогою) і т.д. - саме час згадати хоч про щось з цього списку.

Нарешті, якщо рік приніс Вам стихію ВЛАДИ, найактуальніше почати з оцінки свого іміджу - яке зовнішнє враження Ви справляєте на Ваше оточення? Особливо, якщо Ви вважаєте, що гідні більшого (уваги, вдячності, поваги, просування по службі і т.д.), а інші люди чомусь цього не помічають. Можливо, Ви вирішите перетрусити гардероб, проконсультуватися у косметолога або навчитися впевнено виступати на публіці.

А як бути, якщо Ваші особисті плани відрізняються від тенденцій року? Не проблема!
По-перше, кожен місяць, день і навіть година також мають свою власну стихію.
По-друге, існує Ваш індивідуальний потенціал удачі в будь-який рік, про який можна дізнатися, лише аналізуючи карту Ба Цзи в цілому.
Тому знайти своє «вікно можливостей» можна в будь-який рік.
Прикріпити