Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
Я дуже надихаюся такою унікальною можливістю використовувати свій робочий час, працюючи за комп'ютером в певному секторі в зазначений час і отримуючи всілякі бонуси з простору у вигляді отримання прибутку, нагороди і подарунків без зусиль.
Увесь фокус даної активації енергії Ци полягає в тому, що в такій структурі Вам пропонується просто сидіти і займатися своїми справами (писати статті, читати книгу, робити нотатки в блокноті і так далі). Тобто ніяких спеціальних зусиль докладати не потрібно, тільки сидіти, робити свої справи і тримати в голові те, що б Ви хотіли отримати, уявляючи, що воно у вас вже є. Повна розслабленість і довіра простору – чи це не свобода і щастя ?!
Активація Ци Мень Дунь Цзя має на увазі, що Ви будете перебувати (просто сидіти) в якомусь певному секторі офісу або квартири протягом від години до 1,5 годин, максимально близько до зовнішньому периметру приміщення і чимось займатися (як описано вище).

Багато людей, які скористалися цією активацією, діляться тим, що після її проведення вони раптово отримали легкі гроші: виграли в лотерею, отримали бонуси на мобільний рахунок, просто знайшли гроші на вулиці або отримали їх у вигляді подарунка. Наскільки великою була сума, може залежати від вашої особистої удачі в даний період, а також від того, наскільки хороший фен шуй в тому приміщенні, де ви проводили активацію багатства. Після того, як удача прийшла, постарайтеся утримати її, щоб результат був максимально довготривалим, тобто, отримавши гроші, витратьте їх з користю : вкладіть в потрібну справу або проявіть благодійність, адже одна справа - витягти одноразову вигоду , і зовсім інша - залучити удачу на якомога довший період, зробивши її постійним супутником у всіх справах.
Якщо у Вас є якісь давні невирішені справи, активація Птаха допоможе їх просунути найкращим чином. Головне, знаходячись у секторі, думати про те, чого хочете досягти або які питання вирішити. Думки матеріальні, а тому наше мислення створює повсякденну реальність навколо нас, і, якщо позитивно мислити і чітко знати, чого хочеш, тоді напевно знайдеш шлях до успіху.
Часто ми думаємо, що якісь проблеми нерозв'язні і дуже реальні, тому ми можемо впасти у відчай і у нас опускаються руки, ми нервуємо і занурюємося в зневіру. Але варто тільки відпустити погані думки, довіритися простору, посидіти в потрібному місці в потрібний час і розслабити свій розум, як відбувається диво - проблеми йдуть, питання вирішуються, а необхідна сума грошей з'являється легко і вчасно. Так працюють активізації Ци - сприятлива енергія приходить туди, де на неї чекають і вірять в найкращий результат.
Хочу також відзначити, що ця активізація не вимагає абсолютно ніяких спеціальних пристосувань, дій або ритуалів. Тут навіть не потрібно включати вентилятор або фонтанчик, палити свічку або щось ще. Просто сиди, роби свої справи і думай про бажане - все так просто і легко!
Також існує дуже схожа активація, але для неї потрібен вентилятор й сісти треба у секторі напроти того, в якому розташовано вентилятор. Ця активація має назву «Смарагдовий Дракон повертає голову».

Активізації Ци Мень Дунь Цзя на кожен місяць, їх точний час і напрям Ви можете замовити за адресою : Clairelenes@gmail.com або за телефонами: 097-222-73-44 та 095-253-99-87.

Перші 10 замовників отримають активації на місяць «Птах+Дракон» (зазвичай їх буває від 10 до 20) за ціною 64 гривні. Іншім доведеться сплатити повну ціну : 164 гривні.

Поспішайте придбати активізації і нарешті дуже легко і природно залучити в своє життя те, про що Ви так мрієте!

Будьте щасливі і багаті завжди!
Прикріпити