Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
Субота. День Металевого Собаки.
Небезпечно для тих, хто народився у рік Дракона.
Розташування Бога Багатства : Схід.

День має індикатор «Баланс». Цей день а ні поганий, а ні добрий: він є збалансованим, ніхто не має переваг, усі у рівних умовах. Він зрівнює ефект, тому, якщо Ваші позиції від початку слабше, то це Ваш день! Він допомагає нівелювати початкову перевагу Вашого опонента. Але, якщо перевага спочатку була у Вас, то краще цей день не використовувати.

День пасує до весілля, перемовин, подорожей, будівництва.

Не варто розпочинати судовий процес, ділити спадок чи майно, переїжджати, відвідувати похорони.

Ша місяця : день не пасує до короткострокових справ, тому що день несе енергії затримок та перешкод. Не варто починати ті важливі справи, що мають конкретні терміни виконання – Ви їх порушите. Якщо у такий день розпочати судове засідання, то, скоріш за все, процес надовго затягнеться й пройде багато часу до того моменту, коли Ваша справа вирішиться. Не підписуйте паперів із чітко обумовленими строками виконання обов'язків. Якщо на такий день призначити судовий розгляд, то, скоріш за все, процес буде затягнутий на довгий час. Якщо Ви сьогодні розпочнете подорож, то готуйтесь до постійних затримок на шляху.

Цей день можна використовувати для довготривалих справ!

Зірка Сховище : добре для цінних придбань.

Найкращі години : 3 03-00 до 05-00 – крім подорожі та грошових операцій; з 09-00 до 11-00; 21-00 до 23-00; 23-00 до 0-00 (крім подорожей, переїзду та юридичних питань)*

*Для конкретних дій потрібно вибирати час відповідно для кожної окремої людини згідно із датою народження.

Дуже важливо планувати свої дії, спираючись на персонально прорахований час.

Будьте уважні і використовуйте Простір на благо!
Прикріпити