Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
Понеділок. День Земляного Собаки.
Небезпечно для тих, хто народився у рік Дракона.
Розташування Бога Багатства : Північ.

День має індикатор «Баланс». Цей день збалансований, ніхто не має переваг, усі у рівних умовах. Він зрівнює ефект, тому, якщо Ваші позиції від початку слабше, то це Ваш день! Він допомагає нівелювати початкову перевагу Вашого опонента. Але, якщо перевага спочатку була у Вас, то краще цей день не використовувати.
День пасує до весілля, перемовин, подорожей, будівництва.

Не варто розпочинати судитися, ділити спадок чи майно, переїжджати, відвідувати похорони.
Ша місяця : день не пасує до короткострокових справ, день несе енергії затримок та перешкод. Не варто починати справи, що мають конкретні терміни виконання – Ви їх порушите. Не підписуйте паперів із чітко обумовленими строками виконання обов’язків. Якщо на такий день призначити судовий розгляд, то, скоріш за все, процес буде затягнутий на довгий час. Якщо Ви сьогодні розпочнете подорож, то готуйтесь до постійних затримок на шляху.

Цей день дуже пасує для довготривалих справ!

День без багатства. Не пасує для вирішення фінансових справ. Не кладіть гроші до банку, не беріть кредитів, не робіть покупок.

Найкращі години : з 03-00 до 05-00; 05-00 до 07-00 (крім комерції та підписання контрактів); 11-00 до 13-00 (крім подорожей, переїзду та судових справ); з 15-00 до 17-00; з 21-00 до 23-00 (крім подорожей)*

*Для конкретних дій потрібно вибирати час відповідно для кожної окремої людини згідно із датою народження.

Будьте уважні і використовуйте Простір на благо!
Прикріпити