Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
Прогноз на місяць Дерев’яного Коня
(з 07 липня 2017 року по 06 серпня 2017 року)
Липень виявиться досить багатогранним на події як з точки зору світових масштабів, держави, малої групи, так і окремо взятого людського життя. Питання влади і суспільства будуть вирішуватися на одній позиції. Звичайно ж, нам завжди цікава більш вузька сфера - ми самі.
Є висока ймовірність зміни постів (посади) або призначення когось на якийсь важливий «видатний» пост і його уявлення громадськості, народу. Люди не сидять на місці, а діють, щось відбувається зовні, видається результат і ми це бачимо, обговорюємо активно. У липні висока ймовірність, що на когось чекає «популярність». Наші зусилля в основному будуть залежати від того, на скільки ми старанно будемо контролювати поточні справи, колег, підлеглих. Тобто ключовий момент місяці - при належних зусиллях і належному контролі ми можемо домогтися реалізації поставлених цілей.
Люди будуть зосереджені на зароблянні грошей, чоловіки, крім грошей, ще й на романтичних відносини. Чотири ключові моменти місяці (рекомендації):
1. Спрямуйте свою внутрішню енергію на контроль за поточними справами і ситуацією. Тільки належний контроль і зусилля до кінця місяця здатні принести затребуваність ваших талантів. Ви знайдете цінність.
2. Дотримуйтесь принципів, норм суспільства, законів, політиці своєї компанії, застосовуйте консервативний підхід до справи.
3. Фінансові потоки спрямуйте на утримання своїх позицій, поточних справ, до кінця місяця ви будете бачити, чи варто вам інвестувати в нову справу чи ні.
4. Слідкуйте за витратою енергії : відпочинок - ключовий момент місяця і, швидше за все, один з пріоритетних.
Тепер коротко звернемо увагу на тенденції, які стосуються людей, розглянемо за роками народження, що очікує на вас:
Фінансові потоки добре йдуть в липні до людей, чий рік закінчується на 0, 3, 5 + людям 1974 р.н.
Люди, чий рік народження закінчується на 7, 6 - для збільшення або додаткових фінансових потоків шукайте партнерів, чий рік народження закінчується на 0, 3, 5 + людей 1974 р.н.
Інтелектуальною діяльністю, навчанням, рекламою, презентацією, відкриттям нового продукту, стати помітною фігурою - тенденція у людей з роком народження на 7.
Відносини, питання партнерства - будуть зайняті люди, чий рік народження закінчується на 9 + люди 1994 р.н.
Захоплювати ті самі запитання буде людей, чий рік народження на 1, 2 + людей 1964 та 1954 р.н.
Отримання підтримки, моральної, соціальної, бажання відпочити, розслабитися, надати допомогу і самому її отримати буде у людей з роком народження на 2 + людей 1964 р.н. Питання роботи та планування стоятимуть з вами паралельно.
Плануванням, питаннями кар'єри, роботи зайняті люди з роком народження на 1. Паралельно цих же людей буде хвилювати питання отримання підтримки, моральної, соціальної, бажання відпочити, розслабитися, надати допомогу і самому її отримати.
Ці ж питання буде хвилювати людей з роком народження на 8 + людей 1984 р.н.
Подібна співпраця стосується і людей з роком народження на 3, 5 + людей 1974 р.н. - шукайте таких же людей і прибуток буде подвійним або фінансові потоки будуть йти плавно, системно.
Прикріпити