Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
• Якщо активація робиться вентилятором, але його немає, чим можна замінити?
- Для активації важлива вібрація повітря і ідеально це робить вентилятор. Але, якщо раптом ви перебуваєте в подорожі, або у вас його немає, спробуйте замінити феном. Не можна обіцяти що активація спрацює, але спробувати можна. І обов'язково придбайте вентилятор на майбутнє.
♦ ️Лайф-Хак - у подорож можна брати із собою невеликий сувенірний вентилятор або придбати його у місці відпочинку.
• Якщо активація припадає на день вашого особистого руйнівника?
- Руйнівники - це пари тварин, що стикаються. Якщо ви народилися в рік Дракона, тоді Собака - ваш особистий руйнівник і навпаки.
Дракон - Собака
Півень - Кролик
Свиня - Змія
Кінь - Щур
Коза - Бик
Тигр - Мавпа
Початківцям я не раджу робити в цей день активації. Так як наслідки можуть мати різний характер. Або підіть на час активації з дому, а вентилятор або інший активатор доручити увімкнути комусь із родини.
АЛЕ, якщо у вас вже довго триває ситуація в житті, коли немає роботи або застряг проект, то можна саме в такий день "виштовхати" цей застій. Пам'ятайте, що події можуть відбуватися різні, та іноді зовсім не ті, що ми очікували. Завжди потрібно бути усвідомленим і готовим.
• Куди дме вентилятор?
- розташовуємо таким чином, щоб лапасті були повернені в середину будинка чи квартири.
• Як кріпити папірці до вентилятора?
- активації вентилятором зазвичай грошові або на виконання бажань і я раджу писати мету на папірцях і кріпити до лапасті вентилятора за допомогою скотчу. І вентилятор почне розкручувати Ваш грошовий потік, в прямому сенсі.
• Що робити потім з цілями?
- якщо мета поки не здійснилася, її залишаємо до виконання; якщо мета змінилася або вже реалізувалася - прибираємо.
♦ ️Лайф-Хак - заведіть собі теку, до якої Ви будете прибирати мети, які вже виконані - зробіть на папірці позначку, як і що було : коротко опишіть історію. Через рік Ви побачите, як ваша мета набула глибини та нового сенсу, і як Ви просунулися в своєму житті. Якщо ж Ви раптом «закинули» активації, то, побачивши цю теку, згадаєте як Ви швидко досягали цілей.
• Якщо в квартирі відсутній потрібний сектор, активацію не робимо?
- Завжди можна використовувати метод малого Тай чи, коли ми в конкретній кімнаті знаходимо потрібний сектор і ставимо активатор. Сила активації менше, але 1 завжди більше ніж 0.
• В якому місці квартири краще розташовувати активатор?
- Активатор бажано розташовувати якомога ближче до зовнішніх стін квартири або будинку, або будь-якого приміщення. Зовнішня стіна - це стіна, що стикається з вулицею, або з квартирою сусідів, або з під'їздом. Якщо в секторі установки є кут, вікно або двері, сила активації буде вище.
• Активації які ми робимо вдома діють на всіх або тільки на мене?
- В принципі, активація підвищує енергію удачі всього будинку (квартири), але важливо цю енергію направляти на свої цілі: хто робить активацію, отримує 95%, а всі інші - 5%.
Прикріпити