Меню
В темі 1 повідомлення

Олена Рижевалова
Фен шуй - помічник у вирішенні більшості наших наявних проблем. За допомогою гармонізації простору та активацій можна вирішити багато завдань, в тому числі:
1) Розкрутити грошовий потік, активувати енергію багатства
2) Додати гармонії в існуючі відносини або знайти нове кохання
3) Залучення партнерів до бізнесу
4) Поліпшити здоров'я, убезпечити від несподіваної хвороби
5) Прискорити кар'єру, просування по службі
6) Почати або розкрутити бізнес
7) Залучити клієнтів
8) Продати нерухомість, автомобіль
9) Повернути борги
10) Вибрати сприятливу дату для важливих подій
11) Вибрати сприятливі та уникнути небезпечних напрямків для подорожей
12) і ще багато іншого
Фен шуй прискорює досягнення нашої мети, а також - здійснення мрій, тому дуже важливо правильно ці цілі писати.
Що таке активації?
АКТИВАЦІЇ по Фен шуй - це розгін Енергій в квартирі. Активація Фен шуй квартири схожа на точковий масаж тіла. Якщо у нас щось болить, ми масажуємо певні точки і, таким чином, розблокуємо енергію. Активації діють так само. Ми знаємо потрібний сектор, точний день та годину, і починаємо "масажувати" (робити активацію), запускаючи енергію квартири.
КРОК 1 - ПЛАН КВАРТИРИ. Для початку потрібно скласти План своєї квартири, щоб знати де знаходяться потрібні Вам сектора для активації.
КРОК 2 - ІНСТРУКЦІЇ ДЛЯ активації. Другим кроком буде вивчення активації. В цьому Вам допоможуть докладні інструкції.
КРОК 3 - подивився - ЗРОБИВ. Активації складаються з 3-х важливих аспектів: Сектор в квартирі, дата, час (зазвичай 1-1,5 години) та атрибут. У потрібний день в потрібний час в потрібному секторі Ви ставите активатор мінімум на 40 хвилин.
Які бувають активації?
Прогулянки: У просторі енергія набагато сильніше, ніж в квартирі. Існує дуже крутий механізм отримання цієї енергії - прогулянки. Знаючи конкретний день, добрий час і сприятливий напрямок, ми йдемо в прогулянку з певною метою - розвинути бізнес, отримати суму грошей, поліпшити відносини ... (це може бути все що завгодно, головне щоб Ви дуже цього бажали).
Прогулянки - це один з найбільш потужних інструментів швидкого отримання бажаного.
В прогулянку вирушаємо в географічному напрямку.
Зігрівання грошової зірки: Це грошова активація, яка робиться в квартирі. Для активації Вам знадобиться план з накладеними на нього шаблоном «24 гори». У потрібний день в потрібний час в певному секторі ставимо свічку мінімум на 40 хвилин, під свічку кладемо листок з написаним на ньому бажанням.
Розкручування грошового потоку: Це грошова активація, яка так само робиться в квартирі. Для активації потрібно розуміти, де географічно в квартирі знаходиться потрібний сектор, краще мати план квартири з географії.
Проводимо активацію за допомогою вентилятора, поставленого в потрібному напрямку в квартирі, і конкретної суми грошей, написаної на листку паперу і прикріпленого до лапасті вентилятора. Вентилятор ставимо мінімум на 40 хвилин.
Грошове прибирання: Це грошова активація, яка робиться в квартирі, використовуючи план по фасаду. У даній активації, активатором є сама людина, яка і робить прибирання. При прибиранні рекомендується рухати меблі, мити підлогу з сіллю, переставляти предмети.

План квартири / будинку - це схематичний малюнок Вашої оселі, який робиться на великому аркуші паперу в масштабі. Для того, щоб бути повністю «озброєним» перед усіма видами активацій, необхідно мати кілька планів:
План за географією :Це план зробити найпростіше, він відповідає географічним напрямкам сторін світу. Використовується для активацій по Ци Мень Дун Цзя, коли ми активуємо енергію всього оточуючого нас простору: Розкручування грошового потоку; Птах, що падає до гнізда; Дракон, що повертає голову.
План за фасадом будинку: Це план враховує енергії, що знаходяться в будинку. Щоб його зробити, необхідно визначити фасад будинку, виміряти за допомогою компаса його градус і відповідно отриманим даним зробити план з 9-ма клітинами.
За планом за фасадом роблять активації Символічних Зірок, розстановку меблів у відповідності з річними і місячними зірками, що летять, розподіляють натальні зірки будинку, роблять активацію прибиранням.
План із шаблоном «24 гори» : Цей план робимо також відповідно градусу фасаду будинку з використанням спеціального шаблону, де позначені 24 «гори». Використовують його для активацій Зігрівання грошової зірки і 4-ох Благородних Помічників.
План за фасадом квартири : Аналогічно плану за фасадом будинку, план за фасадом квартири вимагає визначення фасаду безпосередньо самої квартири. Також має вигляд 9-х клітин. Використовується для активацій Чаша Багатства і Шенг Ванг.
Всі перераховані плани ставляться до планів за великим Тай Чи, так як враховують всю квартиру цілком.
Мале тай чи - план, який складають лише по одній кімнаті із квартири. Ми ніби зменшуємо план до меж однієї кімнати і накладаємо тільки на неї «24 гори» або «9 клітин». Мале тай чи використовується для розміщення меблів, а також у випадках, коли сектор для активації в квартирі відсутній або його неможливо використовувати з інших причин.
Прикріпити