Меню
В темі 1 повідомлення

Діонісій Ххх
==========================================================
==♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬ ◆ MUSIC ◆ IMPERIUM ◆ ♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬==
==========================================================

◆Музична Імперія◆ - це спільнота у якій розміщуються музикальні канали сайту YOU TUBE прямому ефірі. Спільнота немає якихось обмежень у музиці, якщо вона відповідає правилам спільноти. Тому тут звучать будь-які музичні стилі чи напрямки, що дає змогу користувачам обрати улюблене.

◆Історія спільноти◆
Спільнота була створена користувачем Стріла Амурчика і мала найменування "Острів", але одного дня засновник спільноти видалила свій акаунт і спільнота залишилась бездіяльною. Адміністратор соціальної мережі UkrOpen.net за моїм проханням надав цю спільноту мені. Було проведено переформатування тематики спільноти і її оформлення. Вся музика, яка була завантажена у спільноту попереднім користувачем тут збережена у спеціальному музичному альбомі.

◆Форма роботи◆
Музичні канали сайту YOU TUBE розміщуються тут на стіні спільноти так як є. Музика може не програватись у спільноті, тому користувачам доведеться зайти на сайт YOU TUBE щоб прослуховувати музику. Таке може бути, якщо власник музичного каналу поставив заборону на трансляцію музики на сторонніх ресурсах. Бувають випадки припинення роботи каналу, тому учасники спільноти можуть зіткнутись з неробочими публікаціями на стіні спільноти.

Запрошуємо до співпраці всіх користувачів спільноти: якщо ви на сайті YOU TUBE побачили музичну трансляцію якої немає на сайті, повідомте адміністрації спільноти і ми опублікуємо все на стіні спільноти. Також спільнота відкрита всім бажаючим стати модератором :)

Приєднуйтесь до спільноти та запрошуйте своїх друзів і знайомих! :)

==========================================================
♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬
==========================================================

ПРАВИЛА СПІЛЬНОТИ:

1. У спільноті забороняється:
= вживання нецензурних висловлювань (мат) у тому числі вживання завуальованого мату;
= неповага до учасників спільноти та інших користувачів, образи, погрози та шантаж;
= розповсюдження різного роду інформації (слів, картинок, відео тощо) що пропагандують рашизм, фашизм, сексуальні збочення та розпусту, антиукраїнську агітацію, агітацію покинути спільноту;
= пропаганда наркоманії, таксикоманії, алкоголізму та іншої забороненої законодавством України інформації;
= публікація інформації, що не стосується тематики спільноти;
= реклама без дозволу адміністрації спільноти;
= поширення антихристиянської інформації, чи інформації міжрелігійної, міжнаціональної нетерпимості та ворожнечі;
= здійснювати будь-які маніпуляції спрямовані на незаконне отримання переваг і виграшів у конкурсах та інших заходах, що проводяться адміністрацією спільноти.

2. У випадку порушення цих правил адміністрація спільноти залишає за собою право вживати заходи стягнення на свій розсуд відповідно ступеня і характеру порушень та/або їх наслідків.

3. Адміністрація спільноти має право без будь-яких попереджень у будь-який час змінювати ці правила.

4. Участь (підписка) у спільноті означає згоду користувача на дотримання цих правил. Учасники спільноти зобов"язані самостійно слідкувати за змінами цих правил.

5. Якщо Ви виявили порушення цих правил, чи таке відбувається щодо Вас, - не потрібно відповідати порушнику, зверніться до адміністрації спільноти, решта наш клопіт :)

6. Кожен учасник спільноти має право висувати свої пропозиції та зауваження по роботі спільноти.

E-mail: dionisiy@vivaldi.net

==========================================================
♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬♫♬
==========================================================
Прикріпити