Меню
Правила СП
В темі 1 повідомлення

Аліна Орхідея
Спільні покупки(СП) - не є комерційним підприємством !!!
СП - не магазин, це всього лише придбання Вами товар у виробника через Організатора !!
Умови співпраці:
1. Організаційний збір для СП : 10-15% до ціни сайту, ціни в альбомах вказуються ті, які стоять на сайті без орг.збору.
продукція до 60грн - 15 %
продукція від 61 грн - 10 %
можуть бути незначні зміни, якщо товар габаритний, про це сповіщаємо
2. Передоплата 100% на карту Приват банку
3. Товар поверненню та обміну не підлягає, відповідальність за брак я не несу.
(Можемо допомогти продати в альбомі у групі "В наявності")
4. Звіт про оплату обов"язковий(!) в приватні повідомлення з поміткою "Оплата"сума, кількість, час і за що Організатору якому Ви оплачували, не забувайте вказувати тел (!). номер
5. При першому замовленні в звіт про оплату пишіть прізвище ім"я по-батькові, та номер телефону, якщо потрібна відправка, також пишите дані на відправку
6. Оплату за доставку ділимо на всіх, при необхідності предоставлю ТТН
7. Роздача - за домовленістю, Україна пересилка поштою
8. Пересилання в інші міста за рахунок покупця
9. Найголовніше: Організатор СП - це людина! Ми не продавціі, за товар не несемо відповідальності, ми такі ж покупці, як і ви.
МИ пишемо, коли відправляємо і отримуємо замовлення на стіні

Дівчата! Замовлення приймаються так, ви ставите броні під фото, ми приймаємо.

10. Робіть замовлення обдумано, розраховуйте свої фінансові можливості. Кредити ми не оформляємо.

Бувають ситуації, коли розмір не відповідає розмірній сітці, яка представлена на сайті. Чи буває, що замість одного розміру приходить інший, в цьому немає нашої вини, так як покупки по інтернету це завжди ризик. Віднесіться до покупок в інтернеті усвідомлено! ми не продавці, ми оранізатори покупок. Якщо трапиться подібна ситуація, допоможу продати чи в цій групі, чи на своїй робочій сторінці.
Не затягуйте з оплатою довше 24 годин, після оголошення про зібране замовлення. Ми за замовчуванням передамо бронь наступній людині, якщо ви не оплачуєте.
----
Хто не оплачує свої броні, на перший раз отримує від нас "попередження", і на наступний подібний раз, якщо не оплачуєте свою бронь без пояснень і вагомих причин, - потрапляєте в чорний список групи!
---
Коли вже висталений рахунок, від броні Ви відмовитись не можете (так як більшість товарів збираються ростовками, упаковками і т.д.). Давайте поважати один одного, адже організатор не може викупляти товар за Вас, а всі інші учасники СП будуть ще довше чекать на товар!!!
-— Оплата за зібрану модель здійснюється протягом 24 годин!!! Якщо Ви затримуєте оплату, бронь автоматично передається комусь іншому!!!
-— СП - це не БІЗНЕС! А Організатори - не продавці! Організатори не заробляють мільйони і нічого вам не "впарюють", вони теж учасники СП!!!
Прикріпити