Меню
В темі 1 повідомлення

Діонісій Ххх
✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠ ✠ ВІЗАНТІЙСЬКА ІМПЕРІЯ ✠ ✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠

Візантійська імперія - лат. Imperium Romanum грець. Βασιλεία Ῥωμαίων. Візантія була, без перебільшення, однією з величніших цивілізацій в історії людства, яка проіснувала 1120 років. Жодна інша імперія не прожила настільки довго. Нечувані багатства, краса та вишуканість столиці імперії - Константинополя - буквально потрясали європейські народи, що знаходилися в період розквіту Візантії в стані глибокого варварства.

Статична спільнота спрямована на популяризацію та поширення інформації про історію унікальної християнської держави Візантії, - спадкоємиці Стародавнього Риму.

Спільнота потребує модераторів. Бажаючі стати модератором і внести свій вклад в розвиток спільноти, слід звертатися до засновника спільноти.

✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠

ПРАВИЛА СПІЛЬНОТИ:

1. У спільноті забороняється:
= вживання нецензурних висловлювань (мат) у тому числі вживання завуальованого мату;
= неповага до учасників спільноти та інших користувачів, образи, погрози та шантаж;
= розповсюдження різного роду інформації (слів, картинок, відео тощо) що пропагандують рашизм, фашизм, сексуальні збочення та розпусту, антиукраїнську агітацію, агітацію покинути спільноту;
= пропаганда наркоманії, таксикоманії, алкоголізму та іншої забороненої законодавством України інформації;
= публікація інформації, що не стосується тематики спільноти;
= реклама без дозволу адміністрації спільноти;
= поширення антихристиянської інформації, чи інформації міжрелігійної, міжнаціональної нетерпимості та ворожнечі;
= здійснювати будь-які маніпуляції спрямовані на незаконне отримання переваг і виграшів у конкурсах та інших заходах, що проводяться адміністрацією спільноти.

2. У випадку порушення цих правил адміністрація спільноти залишає за собою право вживати заходи стягнення на свій розсуд відповідно ступеня і характеру порушень та/або їх наслідків.

3. Адміністрація спільноти має право без будь-яких попереджень у будь-який час змінювати ці правила.

4. Участь (підписка) у спільноті означає згоду користувача на дотримання цих правил. Учасники спільноти зобов"язані самостійно слідкувати за змінами цих правил.

5. Якщо Ви виявили порушення цих правил, чи таке відбувається щодо Вас, - не потрібно відповідати порушнику, зверніться до адміністрації спільноти, решта наш клопіт :)

6. Кожен учасник спільноти має право висувати свої пропозиції та зауваження по роботі спільноти.

✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠✠
Прикріпити