Меню
В темі 1 повідомлення

Діонісій Ххх
==================== F = R = A = G = M = A ===============================

Fragma - німецька група, що грає музику в стилі транс. Другий сингл колективу «Toca's Miracle» дебютував в британському хіт-параді відразу ж на першому місці, а платівка була продана в кількості 500000 копій по всьому світу. Група утворена в 1988 році братами Дірком і Марко Дюдерштанд.

До складу цього добре відомого вам супер-популярного євро-транс-проекту входять 3 відомих плідних європейських продюсера на ім'я Dirk Duderstadt, Marco Duderstadt і Ramon Zenker, а також 22-ти-річна німецька вокалістка з Кельна - Damae, за більш 4 роки підкорили всю "Танцюючу Планету MTV" супер-хітами "Toca", "Toca's Miracle", "Everytime You Need Me", "You Are Alive", "Say That You're Here", "Embrace Me" і "Time And Time Again ", а також відмінним дебютним альбомом" Toca ", чудовою другий платівкою "Embrace ", безліччю стильних і позитивних кліпів і звичайно ж яскравими і енергетично насиченими живими виступами! Свіжий хіт проекту поєднує в собі легендарний танцполовий штурм-трек дуету "Energy 52" дев'яносто третьому року - "Cafe Del Mar" - з вокалом чарівною Дамае!

Damae. З самого раннього дитинства Дамае знала, що її серце віддане музиці. Перше знайомство з музикою було тоді, коли батько грав на гітарі, а вона тихенько підспівувала. Через деякий час Дамае почала навчатися балету, співати в хорі, що в наслідку вплинуло на її таємну мрію. В віці 14 років Дамае почала працювати моделлю для молодіжного журналу "Bravo" у Німеччині. Пізніше вона стала помітною не тільки для звичайних читачів журналу, а для продюсерів. Їй пропонували співпрацювати музичні та кіно продюсери, але вона відмовлялася, вважаючи за краще працювати вокалісткою і писати тексти для панк групи. Це було свободою думки, навіть якоїсь дивиною, особливо для дівчини з такою зовнішністю. Через деякий час доля познайомила її з Реймон Зенкера (Ramon Zenker), який був у складі Hardfloor. Він запропонував їй приїхати в свою студію, щоб вирішити, чи зможуть вони працювати разом. Очікування Реймонда перевершили себе, робота з молодою вокалісткою виявилася просто музичною гармонією. А трохи пізніше Дамае стала офіційною вокалісткою проекту "Fragma".

Перший випущений сингл став "You Are Alive", який в Британії отримав 4 позицію в чартах і став світовим хітом. Дебютний альбом "Toca" став не менш популярним, в його підтримку стартував тур по всьому світу, включаючи Скандинавію, Азію і Австралію. Через півтора року вийшов другий альбом під назвою "Embrace", що включав у себе хіти "Say That You're Here", "Embrace Me" і "Time and Time Again", що стали світовими хітами в клубних чартах. Спільний сингл Дамае і Fragma "Man In The Moon" з її м'яким душевним голосом став класикою танцювальної музики, світовим гімном Energy 52 (Cafe Del Mar).

Слідуючи успіху Fragma, Дамае стала офіційною особою програми "Dance: District" на "Onyx TV" у Німеччині. Вона брала інтерв'ю у Paul Van Dyk, Tiesto, Westbam, Jean Jaques Smoothie, Junior Jack, Boogie Pimps, Milk and Sugar, Mousse T і у багатьох інших.

==================== F = R = A = G = M = A ===============================
Прикріпити