Меню
В темі 1 повідомлення

Діонісій Ххх
==================================================

Tiësto [cɛstoː] (є як варіант Тьесто, так і варіант Тієсто) (справжнє ім'я - нід. Tijs Michiel Verwest, МФА: [tɛi̯s mixil vərʋɛst], Тейс Вервест (практична транскрипція); род. 17 січня 1969 року в м Бреда, Нідерланди) - нідерландський діджей, музичний продюсер, композитор, а також дизайнер одягу і філантроп. Є одним з найбільш титулованих діджеїв в історії електронної танцювальної транс музики. Протягом трьох років поспіль, в 2002, 2003 і 2004-му, був діджеєм # 1 в світовому рейтингу DJ Mag Top 100. Він також три рази отримував звання кращого діджея світу за версією International Dance Music Awards - в 2007, 2008 і 2009- м.

Tiёsto не раз визнавався кращим у себе на батьківщині, де крім безлічі музичних нагород і премій він отримував куди більш серйозні почесті. За свої успіхи і реальну популяризацію культури Нідерландів в світі, в травні 2004 року він був удостоєний титулу Лицаря Помаранчевого ордена - отримавши його з рук королівської сім'ї Нідерландів. У тому ж році, Tiёsto був включений в список 40 найбільших голландців всіх часів. На даний момент він є найпопулярнішою людиною своєї країни, про що свідчать показники в соціальних мережах, а також одним з найбагатших людей Нідерландів.

На початку 2011 року, популярний британський журнал про танцювальній музиці Mixmag оголосив результати проведеного ними спеціального інтернет-голосування, за підсумками якого Tiёsto був визнаний найбільшим діджеєм всіх врёмен. Трохи пізніше, легендарний трек голландця Adagio for Strings посів друге місце в опитуванні «Самих найбільших треків в історії електронної музики», що проводиться тим же Mixmag. Додатково до цього, відомий інтернет-журнал Dancing Astronaut назвав Tiёsto кращим діджеєм 2011 року.

У серпні 2012 року, за результатами власного дослідження, всесвітньо відомий журнал Forbes назвав Tiёsto найбільш високооплачуваним діджеєм у світі, що раніше підтвердило безліч видань, серед яких The Wall Street Journal. За їхніми оцінками, дохід голландського діджея складає близько 25 мільйонів доларів на рік. Трохи раніше, той же Forbes включив голландця до списку ста найвпливовіших зірок планети, де серед акторів кіно, спортсменів і політиків він зайняв 84 місце.

У листопаді 2012 року популярний американський журнал Rolling Stone опублікував список з 25 кращих діджеїв, в якому Tiёsto посів перше місце.

Він також двічі був номінований на найпрестижнішу премію в галузі музичної індустрії Греммі. Вперше в 2008 році, коли в категорії «Кращий танцювальний альбом» зі своєю надуспішної платівкою Elements of Life голландець поступився The Chemical Brothers. Друга ж номінація принесла перемогу легендарному діджею. Майже через 7 років, 8 лютого 2015 року, на щорічній церемонії вручення премії Греммі, традиційно прохідною в Лос-Анджелесі, Tiёsto здобув перемогу в категорії «Кращий ремікс» за свою обробку популярної пісні All of Me John'а Legend'а.
=======================================================
Прикріпити