Меню
Dj Nifra
В темі 1 повідомлення

Діонісій Ххх
Nifra, справжнє повне ім’я якої Nikoleta Frajkorova, народилась в досить маленькому містечку в Словаччині 16 січня 1988 року. Ще з ранніх років захоплюється музикою, найбільше віддає перевагу електронної танцювальній. З підліткових років зупиняється на транс-напрямку і в подальшому продовжує працювати саме в ньому. З цього часу також починається формування її неповторного стилю та техніки гри.

Перші кроки в кар'єрі діджея та виконавця робить в 2001 році. Так само в цей час вона створює сольні композиції в стилі транс і прогрессив. Вже через невеликий проміжок часу Ніфра стає одним з найвідоміших діджеїв у себе на батьківщині. А потім набуває і світової популярності.

В 2011 році виходить сінгл «Strangers» на лейблі «Soundpiercing», а в 2012 році - «Dark Harbour». В цьому році і в подальшому продаються альбоми «Be Progressed» з треками Nifra, що брали участь у радіошоу «State of Trance».

Сьогодні DJ Nifra набирає популярності. Вона виступає на багатьох майданчиках та в клубах по всьому світу, отримує високі оцінки творчості світових діджеїв, серед яких Армін Ван Бюрен та Маркус Шульц. Також її треки потрапляють в знамениті світові чарти та голоси, у відомі радіошоу, серед яких легендарний «Стан трансу» Ван Бюрена. Крім того, вона веде власне шоу на радіостанціях Afterhours FM під назвою «Progress Your Mind», а один з треків останніх років «Ready» виходить на знаменитий лейбле «Armada Music», а також багато разів грає в радіошоу «Global Dj Broadcast» Маркуса Шульца .

У 2013 році Nifra входить до ТОП найкращих діджеїв в усьому світі за версією Армінфан і займає нещасну 98 місце в цьому рейтингу. Її музика має безліч шанувальників по всьому світу. Вона наповнена енергетикою, змушує слухача повністю віддатися танцю, дарує заряд сил і позитиву.
Прикріпити