Меню
Ласкаво просимо
В темі 1 повідомлення

Діонісій Ххх
✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿ ♫✿♬ ♫ ツ INFINITY MUSIC ❤ ІНФІНІТІ МУЗИКА ツ♫ ♬✿♫ ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿

Інфініті Музика - це чарівна таємнича спільнота фентезійного світу музики! :) Ця спільнота присвячена музиці стилів Trance, New Аge, Enigmatic, Chillout, Ambient. Коротко про всі стилі музики що лунають у спільноті можна дізнатись у відповідних книгах розміщених у фотоальбомі спільноти. Залишайтесь з нами! :)

Шановні друзі!
Ви потрапили до загадкового містичного Світу Музики і запрошуєтесь взяти безпосередню участь в його історії! Так, саме Ви станете учасниками і творцями долі музичного світу та відкриєте його таємниці!

Перша і велика довготривала фентезійна подорож з звільнення музичного світу від темних чар і монстрів завершилась 4 липня 2017 року! Детально можна дізнатись у фотоальбомі Легенда спільноти. Але подорож триває! І в ній головна роль надається саме Вам - учасникам спільноти ! :)

Головна мета першого етапу була набір 888 учасників спільноти. Це необхідно, томущо адміністрація спільноти вкладатиме свою працю, і ця праця не має бути даремною, а бажаною для великої кількості користувачів. Саме число 888 означає нескінченність і є ключем назви спільноти. На першому етапі роботи спільноти музика була суттєво обмежена і використовувалась для музичного супроводу великої подорожі фентезійним світом, з використанням елементів гри.

Кожен учасник спільноти є лицарем, мета якого - захист музичного світу від монстрів і темних чар. Лицарям доведеться битися з різними монстрами та лицарями темряви, а також за бажанням брати участь у турнірах між самими лицарями.

Наразі спільнота працює в повноцінному форматі. Планується регулярне щоденне оновлення музики в рамках 5 стилів Trance, New Аge, Enigmatic, Chillout, Ambient. Битви з монстрами продовжуються, але вони будуть виникати спонтанно і/або під певні пригоди на розсуд адміністрації.

Адміністрація спільноти сподівається що поєднання гри і музики буде вдалим у запланованому форматі, і отримає підтримку користувачів. Водночас адміністрація готова до змін, якщо це буде на користь спільноти.

Шановні друзі!
Подорож вже триває! :)
Приєнуйтесь до спільноти Інфініті Музика
та запрошуйте своїх друзів і знайомих! :)

✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿

ПРАВИЛА СПІЛЬНОТИ:

1. У спільноті забороняється:
= вживання нецензурних висловлювань (мат) у тому числі вживання завуальованого мату;
= неповага до учасників спільноти та інших користувачів, образи, погрози та шантаж;
= розповсюдження різного роду інформації (слів, картинок, відео тощо) що пропагандують рашизм, фашизм, сексуальні збочення та розпусту, антиукраїнську агітацію, агітацію покинути спільноту;
= пропаганда наркоманії, таксикоманії, алкоголізму та іншої забороненої законодавством України інформації;
= публікація інформації, що не стосується тематики спільноти;
= реклама без дозволу адміністрації спільноти;
= поширення антихристиянської інформації, чи інформації міжрелігійної, міжнаціональної нетерпимості та ворожнечі;
= здійснювати будь-які маніпуляції спрямовані на незаконне отримання переваг і виграшів у конкурсах та інших заходах, що проводяться адміністрацією спільноти.

2. У випадку порушення цих правил адміністрація спільноти залишає за собою право вживати заходи стягнення на свій розсуд відповідно ступеня і характеру порушень та/або їх наслідків.

3. Адміністрація спільноти має право без будь-яких попереджень у будь-який час змінювати ці правила.

4. Участь (підписка) у спільноті означає згоду користувача на дотримання цих правил. Учасники спільноти зобов"язані самостійно слідкувати за змінами цих правил.

5. Якщо Ви виявили порушення цих правил, чи таке відбувається щодо Вас, - не потрібно відповідати порушнику, зверніться до адміністрації спільноти, решта наш клопіт :)

6. Кожен учасник спільноти має право висувати свої пропозиції та зауваження по роботі спільноти.

___________________________________

Чат спільноти: https://discord.gg/BZq3DuK
E-mail: infinity-music@vivaldi.net

✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿
Прикріпити