Меню
Ласкаво просимо
В темі 2 повідомлення

Діонісій Ххх
✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿ ♫✿♬ MAGIC MUSIC ◆ МАГІЧНА МУЗИКА ♬✿♫ ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿

Магічна Музика - це зачарована спільнота-сюрприз фентезійного світу музики! :) Навіть найменування спільноти зачароване. Ця спільнота присвячена музиці стилю транс та ще чотирьом стилям, які зараз зберігаються в таємниці. Після виконання легенди: зникнення темних чар, відкриються таємниці найменування спільноти та буде лунати транс музика плюс відкриються ще чотири стилі музики. Залишайтесь з нами! :)

Шановні друзі!
Ви потрапили до загадкового містичного Світу Музики і запрошуєтесь взяти безпосередню участь в його історії! Так, саме Ви станете учасниками і творцями долі музичного світу та відкриєте його таємниці!

Робота спільноти буде проводитись у два великі етапи у формі довготривалої фентезійної подорожі, де головна роль надається саме Вам - учасникам спільноти ! :)

Головна мета першого етапу це набір визначеної кількості учасників спільноти. Це необхідно, томущо адміністрація спільноти вкладатиме свою працю, і ця праця не має бути даремною, а бажаною для великої кількості користувачів.
На першому етапі роботи спільноти музика буде суттєво обмежена і використовуватиметься для музичного супроводу великої подорожі фентезійним світом, з використанням елементів гри. Тривалість першого етапу буде залежати від активності користувачів.
Кожен учасник спільноти є лицарем, мета якого - визволення музичного світу від монстрів і темних чар. Лицарям доведеться битися з різними монстрами та лицарями темряви, а також за бажанням брати участь у турнірах між самими лицарями.
Найменування спільноти теж зачароване, тому справжня назва спільноти відкриється на завершенні першого етапу роботи спільноти. :)

Після завершення першого етапу, спільнота розпочне повноцінну роботу. Планується регулярне щоденне оновлення музики в рамках 5 стилів, серед яких буде транс музика та ще чотири спокійні стилі музики, які наразі зберігаються в таємниці. Битви з монстрами збережуться, але в менших масштабах. Лицарські турніри проводитимуться в звичайному форматі та порядку.

Адміністрація спільноти сподівається що поєднання гри і музики буде вдалим у запланованому форматі, і отримає підтримку користувачів. Водночас адміністрація готова до змін, якщо це буде на користь спільноти.

Шановні друзі!
Подорож вже триває! :)
Приєнуйтесь до спільноти Магічної Музики
та запрошуйте своїх друзів і знайомих! :)

✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿

ПРАВИЛА СПІЛЬНОТИ:

1. У спільноті забороняється:
= вживання нецензурних висловлювань (мат) у тому числі вживання завуальованого мату;
= неповага до учасників спільноти та інших користувачів, образи, погрози та шантаж;
= розповсюдження різного роду інформації (слів, картинок, відео тощо) що пропагандують рашизм, фашизм, сексуальні збочення та розпусту, антиукраїнську агітацію, агітацію покинути спільноту;
= пропаганда наркоманії, таксикоманії, алкоголізму та іншої забороненої законодавством України інформації;
= публікація інформації, що не стосується тематики спільноти;
= реклама без дозволу адміністрації спільноти;
= поширення антихристиянської інформації, чи інформації міжрелігійної, міжнаціональної нетерпимості та ворожнечі;
= здійснювати будь-які маніпуляції спрямовані на незаконне отримання переваг і виграшів у конкурсах та інших заходах, що проводяться адміністрацією спільноти.

2. У випадку порушення цих правил адміністрація спільноти залишає за собою право вживати заходи стягнення на свій розсуд відповідно ступеня і характеру порушень та/або їх наслідків.

3. Адміністрація спільноти має право без будь-яких попереджень у будь-який час змінювати ці правила.

4. Участь (підписка) у спільноті означає згоду користувача на дотримання цих правил. Учасники спільноти зобов"язані самостійно слідкувати за змінами цих правил.

5. Якщо Ви виявили порушення цих правил, чи таке відбувається щодо Вас, - не потрібно відповідати порушнику, зверніться до адміністрації спільноти, решта наш клопіт :)

6. Кожен учасник спільноти має право висувати свої пропозиції та зауваження по роботі спільноти.

___________________________________

Чат спільноти: https://discord.gg/BZq3DuK
E-mail:

✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿

Сподобалось 0 людині
Прикріпити