Меню
MESSIAH Project
В темі 1 повідомлення

OnLine
Діонісій Ххх
++++++++++++++++++++++++ MESSIAH Project +++++++++++++++++++++++

З задоволенням представляємо вам найзагадковіший проект і не менш загадкового автора MESSIAH. Знайомтеся Андрій Мольдон (MESSIAH Project).

Всі шанувальники Енігми і музики даного напрямку вже могли познайомитися з деякими роботами автора, так як інформації жодної не було про його творчість, тому у спільноті настав час розповісти про MESSIAH Project.
Андрій Мольдон народився 27.06.1973 Вишній Волочек (Рос. Фед.), з 1999 року постійно проживає в м. Москва.
У 1988 вступив в Тверське музичне училище по класу вокал, додатково навчався по класу оранжування. В 1991 році зайняв 1-е місце на конкурсі "Ранкова зірка", в тому ж році почув перший альбом Енігми і зрозумів що його стиль музики то енігматика і вирішив присвятити себе написанню музики саме цього жанру. До цього писав попсові "опуси".

В 1993 році, завдяки тому що підробляв аранжувальником в Тверській студії "Ліга", записав перший альбом "Indigo part 1" в стилі нью-ейдж, але в Росії альбом не мав серйозного продажу, тому Андрій Мольдон змушений був співати і складати так ненависну йому попсу (був на контракті з RMA).

У 1995 році виходить у світ другий альбом «Indigo part 2» успіх був, але не такий як хотів автор.
Далі була пауза в чотири роки тому що гастролював по Росії з попсою (чортові контракти) і тільки в 1999 році був написаний "LE FANTOME" завдяки компанії "КВАДРО-ДИСК". Цей альбом побачив світ не тільки в Росії, але й в Іспанії, Німеччині. В перший тиждень продажу без реклами було продано 15000 копій даного альбому на заході.
На хвилі успіху в 2001 році виходить "A THIN LINE BETWEEN LOVE AND HATE", далі контракт з" КВАДРО-ДИСКОМ "закінчився і Андрій Мольдон став вільно займатись улюбленою творчістю і писати нові альбоми.

Починаючи з альбому «SE7EN» зі автором працює автор текстів Олена Мурай - її голос також звучить в альбомах починаючи з «SE7EN» по сьогоднішній день.
Музика Мольдона схожа на творчість групи Енігма, і це не дивно, адже їх музика належить до одного жанру. Схожі моменти є в перших семи-восьми альбомах, починаючи з «LE FANTOME» (Флейти, григоріанського хори, біт, побудова гармонії і т. д), але можна без перебільшення сказати що проект MESSIAH Project Андрія Мольдона став достойним представником музичного напрямку Енігми – енігматик.

Більш того, такі широко поширені і дуже популярні альбоми як «TNT – OMEN», «SHIVA - DOOR TO GIMALAYA», «TRACES - THE RIVERS OF BELIEF», «ENIGMUS – BEDAZZLED» теж є творчістю Андрія. На всіх альбомах вокал автора, на пізніх альбомах присутній вокал його дочки Аліни.
_______________________________________________________
Прикріпити