Меню
В темі 2 повідомлення

Віталій Лєс
Обговорення чому ви обрали той або інший дистрибутив. Назва дистрибутива, плюси на Вашу думку, та мінуси враховуючи Ваш досвід використання.
Вважаю така тема буде цікава усім, як початківцям, так і досвідчиним користувачам. Більшість користувачів досить довго використовують улюблені дистирутиви, багато хто випробовував щось інше, це цікавий діалог для визначення які проблеми можуть виникнути при використанні того або іншого дистрибутиву. А досвід безпосереднього використання лібший за "сухі" описи з офіційних джерел.

Приєднюйтесь!

Віталій Лєс
Як автор теми розпочну.Дистрибутив: XUBUNTUПлюси: стабільна ос з непоганою підримкою, приємний інтерфейс, що не вимагає велику кількість ресурсів, майже завжди зрозумілі налаштування.Мінуси: останнім часом став довго завантажуватись (можливо це пов'язано з моїм досить засторілим залізом).Загалом звичайна Дебіан-подібна система з усіма стандартними плюсами та мінусами. Офіційні репозиторії мають велику кількість програм різного профілю, але не завжди найсвіжіші! Зато майже на 99 відсотків стабільні та такі що після встановлення будуть працювати так як передбачено розробником.
Сподобалось 0 людині
Прикріпити